5 února, 2023
Obchodní centra a retail

V Českých Budějovicích otevírá Lidl novou prodejnu

V pondělí 15. června bude v Českých Budějovicích otevřena již třetí prodejna Lidl. Zákazníci ji najdou v ulici Za Otýlií, kde je součástí nově postaveného Retail parku Okružní. Na nakupující a zaměstnance tak čeká řada novinek a také speciální akce. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost podpoří Základní školu T.G. Masaryka.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v moderních prostorách. Prodejna bude vybavena vlastní pekárnou, díky které bude v nabídce vždy čerstvé pečivo. Vedle dostatečného počtu pokladen s velkým odkládacím prostorem zákazníci jistě uvítají také rozsáhlý úsek čerstvých potravin. K dispozici budou mít velký výběr ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Vystavené zboží pak dobře vynikne díky LED osvětlení a barevnému provedení interiéru. Samozřejmostí je pak venkovní parkoviště s dostatečným počtem parkovacích míst.

Lidl buduje moderní zázemí

„Novinkou je také  WiFi připojení zdarma, při odchodu z prodejny si pak zákazníci budou moci zakoupit kávu s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Zaměstnanci prodejny budou mít k dispozici moderní zázemí. „Naši zaměstnanci jsou pro nás velmi důležití. Proto jsme se snažili jim co nejvíce vyjít vstříc a kromě optimalizace skladových ploch a tras při doplňování zboží jsme pamatovali také na prostory určené k odpočinku,” dodala Holá.

Lidl otevře v Brně novou prodejnu

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. Půjde přitom o třetí prodejnu Lidl v jihočeské metropoli a celkově o již 258. prodejnu v České republice.

První den otevření bude spojen také s podporou místní ZŠ T. G. Masaryka. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje ZŠ z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za darované finance škola nakoupí novou výpočetní techniku.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts