31 ledna, 2023
Obchodní centra a retail

Společnost Flow East získala prestižní ocenění HOF 2020: příchod značky Primark do Prahy je nejlepším retailovým pronájmem regionu CEE

The Flow Building, vlajkový projekt společnosti Flow East na pražském Václavském náměstí, obdržel cenu HOF 2020 pro nejlepší středoevropský retailový pronájem (Best Retail Lease in CEE). Ocenění bylo uděleno za nájem 4 700 metrů čtverečních maloobchodní plochy klíčovému nájemci budovy, společnosti Primark. V rámci HOF Awards jsou vybírány nejlepší projekty z kategorií komerčního developmentu a transakcí na území regionu střední a východní Evropy (CEE).

Pátého ročník slavnostního předání ocenění HOF (Hall of Fame), letos pořádaného ve formátu webináře, se v termínu 26.–29. května účastnilo přes 800 profesionálů z 11 zemí, včetně nejvýznamnějších hráčů na středoevropském nemovitostním trhu. Vítěze vybírala odborná porota složená z předních představitelů segmentu realit napříč regionem.

CPI Property Group poskytne nájemcům v obchodních centrech slevu 30 %

V The Flow Building, výjimečné stavbě situované v srdci obchodního centra tuzemské metropole, bude otevřena vůbec první prodejna značky Primark v České republice. Jeden z největších a nejpopulárnějších prodejců cenově dostupné módy na světě obsadí celá tři podlaží budovy určená pro maloobchodní provoz.

„Jsme poctěni tím, že se porota HOF Awards rozhodla jako nejlepší retailový pronájem ocenit právě naši spolupráci se značkou Primark,“ řekl James Woolf, generální ředitel a zakladatel společnosti Flow East. „Vnímáme to jako skvělé uznání tvrdé práce a nasazení týmu Flow East. Velký zájem, který The Flow Building provází s blížícím se datem jejího dokončení, je pro nás zdrojem radosti i hrdosti. Těšíme se, až Primark i další nájemce budeme moci přivítat na této nové adrese.“

Vítězství ceny HOF potvrzuje, že nová stavba s dokončením plánovaným na letošní červenec stojí v centru pozornosti. Vedle retailových prostor třídy A je součástí projektu i 15 000 metrů čtverečních kanceláří, rovněž s klasifikací A. Ty si již předpronajímají Scott & Weber, Graebel Relocation Services a významná mezinárodní společnost, jejíž název bude teprve zveřejněn. Aktuálně zůstává v The Flow Building k dispozici pouze 5 000 metrů čtverečních kanceláří.

O The Flow Building

The Flow Building se pyšní inovativním a udržitelným designem i skvělou dostupností. Nachází se v blízkosti hlavních pražských uzlů hromadné dopravy. Nabízí také 129 parkovacích míst, z nichž 50 poskytuje možnost dobití elektromobilů, a zázemí pro cyklisty. Budova disponuje plochou 2 500 metrů čtverečních na každém ze svých pater, společenským prostorem „Flow Zone“ v nejvyšším poschodí určeným nájemcům a ohromujícím výhledem na město ze střešní terasy. To vše z ní dělá jednu z nejžádanějších víceúčelových nemovitostí ve střední a východní Evropě.

O společnosti Flow East

Flow East a.s. je dlouhodobý soukromý investor vlastnící portfolio prvotřídních komerčních, maloobchodních a rezidenčních nemovitostí v Praze a v přilehlých oblastech o celkové rozloze přesahující 200 000 m2. Společnost působí v České republice od roku 1990, kdy byla založena současným majitelem Jamesem Woolfem, britským občanem s českými kořeny.

Stávajícím vlajkovým projektem společnosti je výstavba nového prvotřídního kancelářského a maloobchodního objektu „The Flow Building“ na pražském Václavském náměstí v hodnotě 2 miliard korun českých. The Flow Building poskytne uživatelům tři patra maloobchodních prostor a sedm pater energeticky efektivních, udržitelných kanceláři třídy A. To vše na 2 500 m2 podlahové plochy v každém z pater, v nové ikonické budově se střešní terasou poskytující výhled na Pražský hrad.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o.

Related Posts