31 ledna, 2023
Obchodní centra a retail

Lidl zahájil stavbu nové prodejny ve Štětí

Společnost Lidl zahájila 15. března stavbu nové prodejny ve Štětí. Prodejna o prodejní ploše přes 1100 m2 nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. Současně zaujme moderním architektonickým pojetím a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. Otevření nové prodejny v Ústeckém kraji je plánováno již na podzim tohoto roku.

Prodejna ve městě Štětí přinese zákazníkům velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí bude také pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek vždy čerstvého pečiva.

Sportisimo expanduje na Prahu 6

„Pro zákazníky bude k dispozici také prostorné parkoviště o kapacitě 103 parkovacích míst, které bude vybaveno místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna tu budou i parkovací místa pro rodiny s dětmi,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

V současnosti se počítá také s nabíjecí stanicí pro elektromobily. Samozřejmostí bude i Wi-Fi připojení zdarma či možnost zakoupení lahodné kávy z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

Výstavba nově budovy je spojena i s její ekologickou šetrností. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. K osvětlení interiéru prodejny i parkoviště bude využito úsporné LED osvětlení.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Spotřební zboží nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se společnost dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts