12 dubna, 2024
Obchodní centra a retail

Nová a moderní prodejna Lidl ve Sviadnově

Společnost Lidl otevírá v pondělí 22. března novou prodejnu v ulici Horní ve Sviadnově. Zákazníky čeká vzdušný a velkoryse řešený vnitřní prostor s dostatkem denního světla, díky kterému bude nakupování na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 velice komfortní. Návštěvníci jistě ocení také široké uličky či pokladny s velkým odkládacím prostorem.

Moderní prodejna s prostorným parkovištěm

Další prodejna v Moravskoslezském kraji přinese zákazníkům příjemné a pohodlné nakupování od začátku až do konce. V nové prodejně ve Sviadnově rozhodně nebudou chybět velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Díky pekárně, která je součástí prodejny, bude také k dispozici široký výběr čerstvého pečiva. Zákazníci mohou v rámci nové prodejny využít i WIFI připojení zdarma či si zpříjemnit nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

108 AGENCY: Developeři jsou nejvíce aktivní na Ostravsku

U prodejny samozřejmě nechybí ani prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 123 automobilů včetně vyhrazených parkovacích stání pro rodiny s dětmi. Aby zákazníci našli vždy místo k zaparkování, je parkoviště současně vybaveno závorovým systémem. Pro majitele elektromobilů bude připravena nabíjecí stanice.

„První den otevření nové prodejny ve Sviadnově je navíc spojen s podporou místní Mateřské školy Pohoda. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze školka pořídí venkovní učebnu pro děti,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Spotřební zboží nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se společnost dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts