1 února, 2023
Obchodní centra a retail

Nový dětský koutek v OC Letňany – pokračování úspěšné rekonstrukce

Ty nejlepší atrakce pro menší i větší děti nabízí od čtvrtka 13. prosince nový dětský koutek TIME OUT v OC Letňany – téměř poslední střípek rozsáhlé mozaiky rekonstrukce a modernizace obchodního centra, která přinesla mnoho nových obchodů i nové příjemné prostředí food courtu plné zeleně, nových chutí a vůní.

Dětský koutek TIME OUT – Na ploše více než 600 m2 si tu „svou“ zábavu najdou děti od nejmenších po teenagery. Dětský koutek TIME OUT je jen jednou z řady novinek, které CBRE v rámci rekonstrukce a modernizace bezmála poloviny prostor OC Letňany v posledních týdnech a měsících pomohla realizovat.

Food Court: Již koncem prázdnin byla otevřena nová centrální food court zóna s téměř dvojnásobnou plochu a rozmanitějšími i zdravějšími možnostmi stravování. Nachází se zde na 350 míst v příjemném, vzdušném, a přesto útulném prostředí plném zeleně a denního světla. Ochutnat můžete speciality provozoven které byly otevřeny na konci srpna: Pizza Hut, Bageterie Boulevard, Regal Burger, Mex Dan, Bilbo Šmak, Thai Thai, Rio Sante, Guty a KFC.

Nájemci: V rámci rekonstrukce přibylo do OC Letňany na 40 nových obchodů a značek – například Douglas, Paul Bakery, ALove nebo Lisca. Modernizací prošlo také několik tradičních oblíbených obchodů, například Deichmann, dm drogerie markt, KNIHY DOBROVSKÝ a další. V příštím roce se návštěvníci mohou těšit ještě na značky Mohito, Sinsay, Cropp, Delmart či Pepco, čímž dojde k obsazenosti centra 99,5%.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./www.oc-letnany.cz

Related Posts