5 února, 2023
Obchodní centra a retail

Prodejna Lidl v pražských Bohnicích projde modernizací

Prodejna Lidl v městské čtvrti Praha 8 – Bohnice bude od pondělí 15. července na několik týdnů uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace. V jejím průběhu bude vylepšen interiér, nová bude pekárna a také pokladny.

Prodejnu v ulici Lodžská čeká devítitýdenní proměna. Zákazníkům přinese vzdušnější a přehlednější prostor a tím pádem větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny. Zároveň se mohou těšit na vylepšené zázemí.

Proměna bude patrná na první pohled. Vstup do prodejny bude vybaven moderním zádveřím, kde bude umístěn automat na kávu (nápoje Lidl to go). Interiér budovy bude prostorný a prosvětlený. Na stěnách budou viset 3D grafické nápisy, které usnadní orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocní dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Díky zvoleným barvám také lépe vynikne vystavené zboží. Zákazníci se dále mohou těšit na širokou nabídku čerstvých potravin, a nebo pokladny s velkým odkládacím prostorem.

LODL – Pekárna

„Touto modernizací chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že příjemnější a pohodlnější nakupování ocení,“ okomentovala modernizaci prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Potraviny si bude možné v prodejně naposledy nakoupit v neděli 14. července do 17.00 hodin. Během její rekonstrukce mohou zákazníci využívat nejbližší pražské prodejny, které jsou otevřeny v ulicích Sokolovská, Na Poříčí, Ke Zdibsku či Koněvova. Znovuotevření prodejny je plánováno na 14. září.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts