31 ledna, 2023
Obchodní centra a retail

Sportisimo expanduje na Prahu 6

Společnost Sportisimo, která nedávno získala ocenění POPAI AWARDS za redesign některých svých provozoven, si pro svou 13. prodejnu v Praze vybrala Obchodní centrum Šestka. Dvoupatrová prodejna o rozloze 1200 m2 bude kvůli vládním opatřením dočasně sloužit pro odběr rezervací a objednávek z e-shopu. 

Obchodní centrum Šestka, ve kterém se nyní zákazníci mohou nechat také otestovat na přítomnost viru Covid-19, navzdory pandemické situaci nadále rozšiřuje nabídku obchodů a služeb a profiluje se jako skvělé místo pro rychlé a bezpečné nákupy.

Zákazníci Obchodního centra Šestka mohou od 12. března 2021 využívat služeb nové prodejny Sportisimo. Společnost patří se svými 105 provozovnami v České republice mezi největší tuzemské prodejce oblečení a vybavení pro sport a volný čas. Zákazníci si mohou na eshopu vybírat z více než 400 různých značek.

Lidl ve Slavkově u Brna přivítá již v pondělí první zákazníky

„Naše služby se snažíme i v této nelehké době neustále rozšiřovat, přičemž myslíme především na potřeby a bezpečnost našich zákazníků, kteří tak mohou na jednom místě nakoupit potraviny a další základní potřeby, ale od února si navíc také vyzvednout poutavé čtení ve výdejním okénku Knihy Dobrovský nebo nyní nově kvalitní oblečení a vybavení pro sport ve Sportisimu,“ říká manažerka obchodního centra Michaela Němcová.

„Naši zákazníci si navíc od března mohou v mobilní buňce v obchodním centru obstarat antigenní test na přítomnost viru Covid-19, jehož výsledky jsou známy do dvaceti minut. O odborné provedení testů se starají pracovníci Červeného kříže.“

„V Šestce najdou naši zákazníci Sportisimo v podobě, kterou dobře znají. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci bude prodejna prozatím sloužit pro výdej rezervací a objednávek z e-shopu. Víme, že aktivní pohyb, v mezích a s respektem k aktuálním vládním opatřením, nebo domácí cvičení jsou teď pro občany hodně důležité, takže se jim s nákupem výbavy pokusíme vyjít maximálně vstříc,“ říká Zdeněk Morávek, marketingový ředitel Sportisima.

Další letošní novinky v Obchodní centru Šestka potěší zejména milovníky módy, v průběhu dubna tu otevře svou pobočku Sinsay, a také sportovce, pro které se v Šestce buduje nové fitness centrum. Na vnitřním parkovišti u vstupu do centra je nově umístěn také automat s respirátory a dezinfekcemi.

Obchodní centrum Šestka je snadno dostupné pro obyvatele Prahy 6 autobusovou linkou 191 a 119, ale i pro všechny, kdo mají cestu na Letiště Václava Havla nebo cestují mezi Kladnem a Prahou. Zdarma je tu k dispozici 1030 parkovacích míst.

O společnosti Sportisimo

Největší řetězec se sportovním zbožím Sportisimo vyrostl z malé firmy založené v roce 1999. Aktuálně má firma celkem 185 obchodů, z toho 105 je v České republice a další jsou na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Polsku a Bulharsku. Vyjma prodejen a e-shopu zastřešuje holding také výhradní distribuci několika značek, jakými jsou třeba Umbro, O´Neill nebo Lotto. Současnými majiteli sportovního giganta jsou Thai Ngoc Nguyen, Do Hong Son, Martin Kúšik a Pavel Vajskebr. Pod jejich taktovkou zvýšilo Sportisimo ve finančním roce 2018/2019 tržby za prodej zboží o téměř 11 % na 8,4 miliardy korun.

O Obchodním centru Šestka

Obchodní centrum Šestka od svého otevření poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit. Vedle obchodů oblíbených známých značek je zákazníkům k dispozici automyčka, čistírna, směnárna a bankomaty, za běžného provozu mohou využít bezplatné připojení na bezdrátovou Wi-Fi a dětský koutek a také se občerstvit ve food courtu.

Šestka nezapomíná ani na životní prostředí a hrdě se hlásí ke společenské odpovědnosti za dlouhodobě udržitelný rozvoj. Soustředí se tu nejen na ekologické nakládání s odpady a energetickou šetrnost, ale nachází se tu také dobíjecí stanice pro elektro automobily.

Zdroj/foto: SPORTISIMO s.r.o/Titulní foto – Obchodní centrum Šestka (www.oc-sestka.cz)


Related Posts