5 února, 2023
Obchodní centra a retail

V Liberci otevírá Lidl prodejnu nové generace. Na zákazníky čekají speciální akce a svým nákupem podpoří místní ZŠ

V Liberci v ulici Vratislavická bude v pondělí 20. ledna otevřena prodejna Lidl nové generace. Jde o již několikátou prodejnu nového konceptu v České republice a zákazníkům i zaměstnancům přinese nejednu novinku. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní ZŠ.

Zákazníci se mohou těšit na výrazně větší prodejnu a tím pádem pohodlné nakupování. K tomu přispějí například široké uličky, nová pekárna či bohatý výběr čerstvých potravin. Zákazníci také ocení dostatečný počet pokladen s odkládacím prostorem a díky volné ploše za pokladnami budou mít i větší komfort při ukládání svých nákupů.

„Novinkou je také WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Prodejna je dvoupatrová, přičemž druhé patro bude sloužit jako zázemí pro zaměstnance.

Na komfort zákazníků Lidl myslel již před samotným vstupem do prodejny. K dispozici budou mít rozšířené parkoviště, které je vybaveno parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou určeny také speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky.

Budova prodejny pak upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti byla nainstalováno úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí rovněž lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy a především použití ekologických chladicích technologií. To vše se projeví v nízké energetické náročnosti prodejny.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu.

První den otevření bude spojen také s podporou pro místní ZŠ. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje ZŠ Dobiášova z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za darované finance budou pořízeny učební pomůcky pro žáky.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts