3 února, 2023
Obchodní centra a retail

V Ostrově nad Ohří se otevřela nová prodejna Kaufland

Ve středu 27. února se slavnostním přestřižením pásky otevřela nová prodejna Kaufland v Ostrově nad Ohří. Kromě bohatého doprovodného programu byl pro náhodně vybrané zákazníky připraven nákup zdarma. V tento den zároveň mohli zákazníci tohoto řetězce poprvé nakoupit zboží z akčního letáku již ve středu, a to po celé republice.

Provoz nové prodejny zahájil ve středu 27. února v 7 hodin ráno starosta Ostrova nad Ohří Ing. Jan Bureš. Nová stavba vznikla, podobně jako jiné prodejny Kaufland, s ohledem na životní prostředí. Moderní technologická řešení použitá při výstavbě pomáhají například efektivně snižovat množství CO2 či zpětně získávat teplo rekuperačními jednotkami. Interiér i exteriér osvětluje úsporné LED osvětlení.

V nové prodejně na zákazníky čekají čerstvé pulty v úseku pekárny, lahůdek, masných výrobků a sýrů. Interiér nabídne moderní vybavení, které usnadní a zpříjemní nakupování. Patří mezi něj čtečky pro ověření cen, elektronické etikety v úseku ovoce a zeleniny nebo podlahové vytápění. Ve vnitřních i venkovních prostorách prodejny jsou instalovány digitální informační obrazovky. Pro rychlé odbavení menších nákupů bude sloužit zóna se samoobslužnými pokladnami a k dispozici bude i automat na kávu z čerstvě mletých zrn. Na parkovišti v blízkosti nové prodejny je také k dispozici rychlodobíjecí stanice pro elektromobily.

Zábavný program i soutěže o nákup zdarma

Zákazníci mohli po dobu dvou dnů kromě vybraných druhů sýrů, uzenin a pečiva vyzkoušet také některé produkty ze sortimentu privátních značek K-Classic a K-BIO. Součástí moderovaného programu bude i grilování.

„Velice nás těší, že můžeme otevřít další moderní prodejnu šitou na míru potřebám našich zákazníků, kteří jsou pro nás na prvním místě. Abychom tuto událost náležitě oslavili, připravili jsme kromě slevových akcí také bohatý doprovodný program s ochutnávkami, hosteskami a hudebním doprovodem. Hostesky budou zákazníkům k dispozici také u nové expresní pokladní zóny, kde jim vše vysvětlí a s nákupem zákazníkům pomohou,“ komentovala při otevření nové prodejny Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR.

Kaufland nezapomněl ani na ty nejmenší. Děti si mohli nechat pomalovat obličej u speciálního stánku nebo si vzít bonbony od plyšového medvěda Haribo. Kromě toho získá v průběhu středy a čtvrtka šest náhodně vybraných šťastlivců z řad zákazníků možnost nákupu zdarma ze sortimentu potravin a drogerie s omezeným časovým limitem tři minuty.

Zdroj/foto: Kaufland Česká republika v.o.s.

Related Posts