3 února, 2023
Obchodní centra a retail

V pondělí 27. ledna otevírá Lidl ve Vyškově novou prodejnu

Ve Vyškově v ulici Brněnská bude v pondělí 27. ledna otevřena nová prodejna Lidl. Jde o již několikátou prodejnu postavenou podle nového konceptu v České republice a zákazníkům i zaměstnancům přinese nejednu novinku. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní MŠ.

Zákazníci se mohou těšit na výrazně větší prodejnu a tím pádem pohodlné nakupování. K tomu přispějí například široké uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.

„Nákup zpříjemní také WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Prodejna je jednopatrová, přičemž zaměstnanci se mohou těšit na útulné zázemí.

Na komfort zákazníků Lidl myslel již před samotným vstupem do prodejny. K dispozici budou mít prostorné parkoviště, které je vybaveno parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou určeny také speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky.

Uvnitř prodejny i na parkovišti byla nainstalováno úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí rovněž lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, a především použití ekologických chladicích technologií. To vše se projeví v nízké energetické náročnosti prodejny.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu.

První den otevření bude spojen s podporou Mateřské školy Jarní. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje MŠ z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za darované finance školka pořídí nová pianina pro děti.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts