25 dubna, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Apleona se stala poskytovatelem služeb FM pro firemní ředitelství společnosti K + S AG

Od 1. srpna 2018 bude společnost Apleona HSG Facility Management odpovědná za řízení sídla společnosti globální těžební společnosti K + S AG v Kasselu. Smlouva o technických a infrastrukturních službách FM pro ústředí společnosti, složená z pěti budov s hrubou podlahovou plochou více než 20 000 m2, byla udělena jako výsledek celostátního nabídkového řízení. Společnosti se dohodly, že nezveřejní podrobnosti smlouvy.

V rámci svého mandátu bude Apleona HSG Facility Management zodpovědná za údržbu a opravy technických zařízení v budovách, které tvoří ústředí, kromě řízení událostí, prostorových a vnitropodnikových přemisťování. Společnost Apleona navíc bude společnost informovat o tom, jak udržitelným způsobem snížit energetické a provozní náklady místa, stejně jako zacházení se zárukou a řízením nároků. Společnost bude využívat systém CAFM poskytovaný společností K + S ke sledování a zaznamenávání výkonu svých služeb.

Skupina K + S je největším světovým výrobcem soli a jedním z předních dodavatelů minerálních výrobků pro zemědělské a průmyslové aplikace, stejně jako pro spotřebitele a místní orgány. Společnost má výrobní závody v Evropě, Severní Americe a Jižní Americe a zaměstnává více než 15 000 lidí po celém světě, z nichž asi 1000 pracuje ve svém sídle v Kasselu.

Zdroj/foto: Apleona GmbH

Related Posts