20 dubna, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

IMMOPARK Košice de dále rozšiřuje: Novou halu postaví POSTAVÍ HSF SYSTEM SK

Slovenská stavební společnost HSF System CZ zahájila výstavbu nového distribučního centra v průmyslovém parku IMMOPARK Košice. Nájemcem objektu bude přední evropský poskytovatel zásilkových služeb DPD. Developerem projektu je společnost Erste Group Immorent.

Nové distribuční centrum v průmyslovém parku IMMOPARK Košice se bude rozprostírat na zastavěné ploše 6 500 m2. Stavební společnost HSF System SK, generální dodavatel stavby, plánuje dokončit výstavbu v listopadu tohoto roku. Finanční objem zakázky je 1,3 mil. eur. Stavba bude sloužit k distribuci zásilek pro koncové zákazníky.

„V oblasti výstavby logistických a průmyslových objektů evidujeme v poslední době nárůst poptávky. V košické lokalitě jsme například navázali velmi dobrou spolupráci právě se společností Erste Group Immorent, pro kterou tam stavíme pátý objekt. Spolupráce proběhla i se společností Goodman Slovakia, se kterou jsme v lokalitě u košickém letišti zahájili první projekt, „říká jednatel společnosti HSF System Tomáš Kosa.

Moderní průmyslový park IMMOPARK Košice nabízí celkem 250 000 m2 logistických, průmyslových a kancelářských ploch. Mezi nájemců parku patří například logistické společnosti Dachser a Raben nebo výrobci pro automobilový průmysl společnosti Faurecia, U-Shin a Howe. Developerem je společnost Erste Group Immorent Slovensko.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s./HSF System SK, s.r.o.

Related Posts