3 února, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Las Vegas vítá během slavnostního položení základního kamene první hotely Delta řetězce Marriott

Ve středu 26. června položila společnost CAI Investments základní kámen na budoucím místě výstavby prvního hotelu Delta řetězce Marriott v Las Vegas, který se bude nacházet na adrese 3883 West Flamingo Road. V rámci oslavy projektu provedl slavnostní výkop Michael Naft, komisař okresu Clark, Christopher Beavor, zakladatel CAI Investments a zástupci vedení společností Marriott International a Crescent Hotels & Resorts. 26. červen 2019 byl oficiálně vyhlášen „DNEM CAI INVESTMENTS a HOTELU DELTA“.

Moderní, 24podlažní hotel nabídne turistům a návštěvníkům výstav plnohodnotný, funkční zážitek na ploše přibližně 10 000 čtverečních stop konferenčního prostoru a přibližně 1600 čtverečních stop obchodních prostor, spolu s pohodlným vybavením včetně střešního bazénu, fitness centra, krytého parkoviště, lobby baru ve vstupní hale a kavárny. Jedinečná nemovitost bude sousedit s nadjezdem Hormon a poskytne hostům jedinečný přístup k hlavní ulici Las Vegas Strip a primárnímu kongresovému centru.

Zakladatel CAI Investments s vedoucími představiteli společnosti Delta Hotels

Delta Hotel řetězce Marriott, který má být otevřen ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021, je konečnou fází víceúčelové výstavby CAI Investments o rozloze 8,6 akrů, která byla zahájena v roce 2017. Projekt s mnohamilionovými náklady také zahrnuje maloobchodní a restaurační prostor o rozloze 27 000 čtverečních stop s potvrzenými nájemci včetně společností Walgreens, Del Taco, Denny’s, Wahoo’s Fish Tacos a Chick-Fil-A.

CAI Investments – Delta, vizualizace

O společnosti CAI Investments

Společnost CAI Investments se zaměřuje na poskytování bezpečných, atraktivních investičních výnosů prostřednictvím strategické akviziční a majetkové správy zatížených nemovitostí při posilování amerických trhů stability a růstu. Vysoce uznávaný investiční podnik financuje, rozvíjí a spravuje nemovitosti na klíčových trzích napříč celou zemí. Společnost CAI Investments jako plně integrovaná společnost s přibližně 20 zaměstnanci řídí celý proces vývoje nemovitostí pro některé z největších a nejvlivnějších společností na světě a specializuje se na odvětví, jako jsou služby, korporace, maloobchod a pohostinství.

Zdroj/foto: PROTEXT, PRNewswire

Related Posts