5 února, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Od plánů až po dokončený projekt – prodejní centrum Jaguar Land Rover

Dne 26. června 2018 bylo v Boryspilské ulici v ukrajinském Kyjevě oficiálně otevřeno nové značkové prodejní centrum Jaguar Land Rover. Dosažený výsledek splnil očekávání klientai celého týmu, a všichni si tak velký slavnostní den patřičně užili.

Celková rozloha budovy činí 7 656 m2. Má obdélníkový tvar s čistými liniemi. Geniální koncept studia ARCH C.l a vybavení z dílny této britské značky se obtiskly do každého prvku prostoru a přirozeně se přizpůsobily duchu prodejního centra Jaguar Land Rover.

Díky vizualizacím, které vytvořila společnost DELTA, se mohl klientjiž ve fázi návrhu před zahájením samotné výstavby podívat, jak bude dokončený projekt vypadat.

Ve fázi plánování schvalovacího procesu projektu bylo hlavním cílem posílit image značky a zvýšit důvěru v projekt, protože globální strategie značky Jaguar Land Rover zahrnuje další expanzi podnikání na ukrajinském trhu. Přísné dodržování ukrajinských stavebních norem a předpisů během projektových prací přispělo k tomu, že projekt získal pozitivní odborný posudek. Místní stavební úřady navíc k projektu neměly během inspekcí po dobu výstavby žádné dotazy ani připomínky.

Společnost DELTA u tohoto projektu poskytovala následující služby:

  • Celkové plánování (plánování schvalovacího procesu projektu);
  • Schvalovací řízení (počáteční shromažďování údajů, komplexní odborné posouzení, získání pozitivního ohodnocení).

Zdroj/foto: DELTA Projektconsult s.r.o.

Related Posts