5 února, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

PPF Real Estate a Hines oznamují koupi další věže v kancelářské části OC Metropolis v Moskvě

PPF Real Estate Holding B.V., součást mezinárodní investiční skupiny PPF a jeden z největších developerů na ruském trhu, společně s firmou Hines koupil kancelářskou budovu č. 2 v objektu obchodního centra Metropolis v Moskvě. Tím se završil proces akvizice celé kancelářské části v rámci tohoto OC.

Celková plocha kancelářských prostor v budově je 33.572 m2, okolní související infrastruktura čítá téměř 7.000 m2, včetně parkoviště pro 250 aut.

Transakce je závěrečným krokem v konsolidaci jednoho z nejprestižnějších a špičkových kancelářských komplexů v Moskvě. PPF Real Estate se i nadále aktivně účastní realizace řady velkých investičních projektů na území Ruska.

Kancelářské a obchodní centrum Metropolis, které tvoří tři kancelářské budovy a velké nákupní centrum, bylo uvedeno do provozu v roce 2009 a patří k nejúspěšnějším projektům svého druhu v hlavním městě Ruska. Komplex leží na severu Moskvy, v bezprostřední blízkosti od stanice metra Vojkovská a na cestě k mezinárodnímu letišti Šeremetjevo.

Zdroj/foto: PPF Real Estate Holding/metropolis.moscow

Related Posts