5 února, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Developerský projekt ANTRACIT Senec hledá nájemce

V jednom z nejatraktivnějších logistických uzlů na Slovensku blízko Sence je k dispozici průmyslový areál s rozlohou 12 000 m2. Developerem nového projektu ANTRACIT Senec je společnost Antracit Property. Předpokládaná doba výstavby bude 7 měsíců. Generálním dodavatelem celého projektu je společnost HSF System SK.

V Senecká areálu s celkovou rozlohou přes 12 000 m2 disponuje společnost Antracit Property všemi právoplatnými stavebními povoleními. V současné době je projekt ve fázi nabídky na trhu a vyhledávání vhodného nájemce. Samotný objekt může vyrůst na ploše 5 700 m2, součástí stavby bude také příjezdová komunikace, vnější sítě a zpevněné plochy. „Projekt kompletně projektujeme v naší společnosti BIM technologií pomocí funkce Revit. Předpokládaná doba výstavby bude zhruba sedm měsíců v závislosti na klientských požadavcích, „uvedl Tomáš Kosa, jednatel společnosti HSF System SK.

HSF System SK – Senec, vizualizace

ANTRACIT Senec je projekt v centru logistického ruchu na západním Slovensku v bezprostřední blízkosti dálnice D1. „Projekt je vhodný především pro klienty, kteří hledají místo na logistickou nebo skladovací halu s případnou snadnou montáží v ideální lokalitě z hlediska dopravní dostupnosti. Budovu jsme schopni individuálním řešením personalizovat přímo pro koncového klienta, jako je například barevný vzhled nebo ji můžeme architektonicky odlišit od klasických skladových objektů,“ řekl Jan Hasík, jednatel společnosti Antracit Property, která je developerem projektu.

Stavební společnost HSF System SK, i navzdory současné složité situaci na trhu, pokračuje ve všech rozjetých projektech bez nějakého vlivu na průběžné termíny. „Neustále komunikujeme s orgány státní správy a společně hledáme cesty, jak zajistit plynulý průběh schvalovacích procesů,“ doplnil Tomáš Kosa.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s./Titulní ilustrativní foto (www.pixabay.com)

Related Posts