31 ledna, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Společnost Apleona získala smlouvu na facility management pro skupinu Freudenberg Group v Německu

Apleona HSG Facility Management převzala vedení technické údržby a údržby infrastruktury v deseti německých pobočkách světové technologické společnosti Freudenberg. Portfolio, které spravuje, zahrnuje nemovitosti v sídle společnosti v Weinheimu v Bádensku-Württembersku a devět výrobních a kancelářských prostor s celkovým počtem 228 budov a 690 000 metrů čtverečních. Smlouva o poskytování služeb byla uzavřena dne 1. dubna a bude trvat tři roky s možností dvouletého prodloužení. Strany se dohodly, že nezveřejní objem zakázky.

Objednávka dává společnosti Apleona HSG Facility Management odpovědnost za údržbu a opravy zařízení budov, správu záruk a v některých oblastech komerčního čištění a údržbu zpevněných ploch. To zahrnuje optimalizaci specifikací výkonů a procesů ve správě zařízení a použitých nástrojů CAFM. Cílem je dlouhodobě zvýšit kvalitu a nákladovou efektivitu správy lokality.

Freudenberg je globální technologická společnost, která udržitelně podporuje své zákazníky a společnost s průkopnickými inovacemi. Spolu s partnery, zákazníky a vědci vyvinula Freudenberg Group přední technické produkty a vynikající řešení a služby pro více než 30 segmentů trhu a tisíce aplikací: těsnění, vibrační komponenty, netkané textilie, filtry, specializovaná chemie, zdravotnické technologie , Služby IT a nejmodernější čistící produkty.

Zdroj/foto: Apleona GmbH/Freudenberg SE

Related Posts