5 února, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Společnost Trei Real Estate obdržela stavební povolení na bytový projekt v Berlíně

Společnost Trei Real Estate GmbH získala stavební povolení pro bytový dům v Pappelallee v Berlíně. „Schválení stavebního povolení odstraňuje poslední překážku našeho prvního rezidenčního projektu v Berlíně. Je to další důležitý krok při zavádění naší rezidenční strategie,“ říká Pepijn Morshuis, generální ředitel společnosti Trei Real Estate GmbH. Po otevření studentského bytového komplexu Quartillion v Kolíně nad Rýnem v březnu loňského roku je to druhý projekt Trei v rezidenční sféře.

Právě v srdci čtvrti Pankow v Berlíně se v budově o rozloze 27 400 m² připravuje moderní obytná a kancelářská budova s ​​přibližně 240 obytnými jednotkami, stejně jako samostatná prodejní plocha o rozloze 2600 m², která kromě jiného obsahuje , supermarket Rewe. Investice do projektu je 82 milionů eur. Architektonický design byl vytvořen mezinárodní architektonickou kanceláří J.MAYER H und Partner, Architekten mbB. Demolice a podzemní práce začnou v červenci a následně 24 měsíců výstavby. Během této doby bude Trei pracovat společně s stavební společností S. Pöttinger GmbH & Co. KG jako generální dodavatel.

Společnost Trei prosazuje optimalizaci svého portfolia od roku 2015 a odděluje se od nemovitostí, které netvoří součást cílového portfolia. „V posledních letech investujeme do výnosů z prodeje nemovitostí v Německu, České republice, Polsku a USA, stejně jako v rozšíření portfolia specializovaných maloobchodních center ve střední Evropě,“ říká Morshuis.

Zdroj/foto: Trei Real Estate GmbH

Related Posts