29 dubna, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Společnost UNIBAIL-RODAMCO dokončila akvizici s WESTFIELD

Společnost Unibail-Rodamco dne 7.6.2018 oznámila, že dokončila akvizici se společnosti Westfield, se kterou vytvořila Unibail-Rodamco-Westfield.

Unibail-Rodamco-Westfield kombinuje dvě nejsilnější a nejuznávanější jména v oblasti nemovitostí s portfoliem v hodnotě 62 mld. EUR. Z toho 88% v maloobchodě, 7% v kancelářích a 6% v ostatních nemovitostech. Unibail-Rodamco-Westfield nyní vlastní a provozuje 102 nákupních center ve 13 zemích, z nichž je 56 vlajkovou lodí v nejdynamičtějších evropských městech a ve Spojených státech. Jejich obchodní centra vítá 1,2 miliardy návštěvníků za rok. Skupina poskytuje jedinečnou platformu pro prodejce významných značek a nabízí také jedinečný zážitek pro zákazníky.

Christophe Cuvillier, generální ředitel skupiny, uvedl: „Dnes je výjimečný den, když spojíme spolu vynikající aktiva společností Westfield a Unibail-Rodamco a 3700 talentovaných profesionálů. Díváme se dopředu, abychom společně napsali novou kapitolu v naší historii. S jedinečným know-how pro maloobchod a kanceláře  je skupina ideálně umístěna tak, aby poskytovala nadstandardní hodnotu a rozvíjela projekty světové úrovně. „

Zdroj/foto: Unibail-Rodamco-Westfield (www.urw.com)

Related Posts