2 února, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem bytů v Rezidenci Schön

Realitní kancelář Svoboda & Williams na základě exkluzivního pověření zahájila prodej bytů v právě rekonstruované, architektonicky významné budově Schön od architektů Weinwurm & Vécsei. Lokalita funkcionalistické budovy na ulici Obchodná se vyznačuje bezprostřední blízkostí centra města i všech služeb.

Sedmipodlažní rezidence v současné době prochází kompletní rekonstrukcí, jejíž dokončení je plánováno na konec roku 2020. První dvě podlaží tvoří kancelářské a obchodní prostory, v podzemí bude možnost parkovat. Rezidencia Schön nabízí 10 bytů o dispozicích 2+kk až 3+kk a podlahových plochách od 43 m2 do 139 m2. Všechny byty jsou plné denního světla díky prakticky řešeným dispozicím, vysokým stropům, francouzským oknům či balkonům a terasám orientovaným do vnitrobloku. Zvukotěsná hliníková okna v bytech zaručí odhlučnění od dynamické Obchodné ulice, standard bytů dále zahrne podlahové vytápění, přípravu na klimatizaci či bezpečnostní dveře Sherlock. Ke každému bytu navíc náleží sklep.

Polyfunkční budovu Schön z roku 1943 navrhlo významné architektonické duo slovenského funkcionalismu Fridrich Weinwurm a Ignác Vécsei, zároveň šlo o první obchodní dům v Bratislavě.

Umístnění budovy ve vrchní části Obchodné ulice, v blízkosti Hurbanovha náměstí, nabízí výjimečnou příležitost ke koupi nemovitosti, jejíž hodnota bude s celkovou revitalizací ulice velmi pravděpodobně růst. Lokalita v bezprostřední blízkosti všech služeb, restaurací, kaváren i historického Starého Mesta vibruje životem a představuje bydlení buducnosti, díky čemuž představuje koupě nemovitosti na Obchodné výjimečnou investiční příležitost.

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem bytů v novém rezidenčním projektu na Kolibě

Za rekonstrukcí budovy Schön stojí developerská společnost Murman ve spolupráci s architektem Norbertem Konrádem – jejich cílem je zachovaní původního funkcionalistického rázu stavby. Společnosti Murman záleží na zvelebování veřejných prostor, s rekonstrukcí funkcionalistických budov má zkušenosti z projektu Dunajská 1.

O Svoboda & Williams

Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts