3 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

108 AGENCY se stala členem asociace ABSL

108 AGENCY je od února 2020 novým členem ABSL Czech Republic (Association of Business Service Leaders), která sdružuje a zastupuje firmy působící v odvětví podnikových služeb v České republice. Podělí se o znalosti trhu komerčních nemovitostí a inovativní přístup.

ABSL byla v České republice založena v roce 2013. U jejího zrodu stálo 15 zakládajících členů. Je propojena se zavedenými partnerskými organizacemi v Polsku a Rumunsku, které společně rozvíjejí sektor podnikových služeb v těchto regionech.

Mezi členy patří společnosti, které v Čechách provozují centra sdílených podnikových služeb, působí v oblasti outsourcingu podnikových procesů či outsourcingu informačních technologií nebo se věnují výzkumu a vývoji. Ke členské základně ABSL patří i společnosti, které přispívají k růstu celého sektoru. Rozsah aktivit ABSL je velmi široký. Zahrnuje monitorování sektoru podnikových služeb v České republice, organizaci aktivit pro sdílení know-how či reprezentaci sektoru v médiích a při jednání s úřady.

Robert Sgariboldi, CFO 108 AGENCY: „Je nám ctí, že jsme se stali členy ABSL – rychle rostoucí a rozvíjející se organizace. 108 AGENCY je připravena přispět sdílením svého know-how v oblasti komerčních nemovitostí a inovativních přístupů. Jsme přesvědčeni, že naše partnerství bude úspěšné a stane se přínosem pro všechny zúčastněné.“

Zdroj/foto: 108 AGENCY, a.s./Titulní ilustrativní foto (www.pixabay.com)

Related Posts