4 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Společnost CAPEXUS má nového ředitele bratislavské pobočky

Společnost CAPEXUS, která se zabývá poradenstvím v oblasti pracovního prostředí a navrhuje i realizuje kancelářské a obchodní prostory, má nového ředitele bratislavské pobočky. Michal Kolesár, který v roce 2020 nastoupil na pozici obchodního ředitele nově přebírá vedení. Jakub Seči, architekt, který stojí za designem kanceláří pro společnosti Jan Becher Pernod Ricard, UniCredit Bank či Sev.en Energy v Praze, přichází do Bratislavy s úkolem vést oddělení architektů.

Michal Kolesár je zkušeným odborníkem v oblasti komerčních nemovitostí a od jeho jmenování si slibujeme posílení naší role v oblastech návrhu a realizace kancelářských prostor a poradenství v oblasti pracovního prostředí. Cílem Michala Kolesára bude rozšířit portfolio našich klientů i služeb. Chceme využít také toho, že CAPEXUS je zakládajícím členem Studio Alliance, asociace, díky níž se nadnárodní firmy mohou spolehnout na to, že dostanou stejně kvalitní službu v rámci 12 evropských zemí, ať už uvažují o zřízení pobočky nebo změně stávajících prostor,“ říká Daniel Matula, jednatel společnosti CAPEXUS.

JLL a Miebach Consulting vytvořili strategickou alianci

Kolesár (38) do společnosti CAPEXUS přišel po 5leté zkušenosti ze CBRE, kde se z konzultanta postupně vypracoval až k pozici Associate Director. V CBRE se Kolesár věnoval zastupování pronajímatelů i nájemců.

Jakub Seči se po 5 letech v pražské pobočce firmy CAPEXUS, kdy se podílel mimo jiné na návrzích kanceláří pro společnosti Jan Becher Pernod Ricard, Sportisimo, Sev.en Energy či UniCredit Bank, přesouvá do Bratislavy na pozici Head of Architecture. Ing. arch. Jakub Seči je absolventem oboru Architektura a stavitelství na Českém vysokém učení technickém v Praze. Cílem Jakuba Sečiho (29) je oslovit širší škálu klientů a propagace architektury jako jedné ze služeb, které CAPEXUS poskytuje.

O společnosti CAPEXUS

CAPEXUS je předním hráčem na trhu komerčních interiérů ve střední Evropě. Pro klienty využívající kancelářské a obchodní prostory zajišťuje komplexní design & build služby sledující poslední trendy na poli architektury, technologií budov, prostorového uspořádání, change managementu a interiérového vybavení.

Více než 100 profesionálů, kteří se specializují na architekturu, design, workplace consultancy, stavební realizace, technologie budov a dodávku interiérů na klíč, vytvořilo během 9 let na trhu nové pracovní prostředí pro více než 400 firem od velkých korporací po mladé dynamické startupy. Ročně CAPEXUS realizuje více než 130 000 m2 prostor.

Zdroj/foto: CAPEXUS s.r.o./Titulní foto – myhive, Bratislava


Related Posts