5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

CBRE boduje hned ve dvou žebříčcích

Společnost CBRE se umístila na patnáctém místě v žebříčku 100 Best Corporate Citizens, který sestavuje Corporate Responsibility Magazine a jenž oceňuje firmy, které úspěšně kombinují obchodní zájmy a odpovědný přístup ke společnosti.

Dalším úspěchem je posun na 146. příčku v žebříčku Fortune 500, který zahrnuje pět set nejúspěšnějších veřejně obchodovaných firem sídlících ve Spojených státech. V porovnání s loňskem, kdy obsadila 207. pozici, si společnosti CBRE výrazně polepšila.

„To, že v prestižním žebříčku Fortune neustále stoupáme, je jednoznačné potvrzení dobré práce našich lidí a ocenění jejich úsilí, aby našim klientům dodávali ty nejlepší služby,“ říká Bob Sulentic, prezident a výkonný ředitel CBRE.

Druhý z žebříčků — 100 Best Corporate Citizens — bere v úvahu více než 130 faktorů v oblasti přístupu ke společnosti i obchodních výkonů. Dělí se na celkem osm kategorií: životní prostředí, změny klimatu, lidská práva, vztahy se zaměstnanci, řízení firmy, lobbování, dobročinnost a finanční výkonnost. Tisícovka veřejně obchodovaných firem se sídlem v USA se posuzuje na základě průzkumu provedeného Institutional Shareholder Services.

„Společnost CBRE klade obrovský důraz na výjimečné výsledky v oblasti životního prostředí, přístupu ke společnosti i řízení firmy — potrpí si na to naši akcionáři,“ uvedl Bob Sulentic, prezident a výkonný ředitel CBRE. „Jsme hrdí na to, že je oceňováno naše úsilí právě v těchto klíčových oblastech.“

Zdroj/foto: CBRE s.r.o.

Related Posts