2 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

CBRE Office Agency potvrzuje pozici lídra na trhu

CBRE Office Agency navázala na své úspěchy z předchozího roku a podařilo se jí udržet vedoucí pozici na trhu s podílem 34 %, což představuje 26 400 m2 pronajaté kancelářské plochy. V pozici zastupování nájemců jsme rovněž obsadili první příčku s podílem na trhu 45 %.

Budova City Tower je téměř 100% obsazená

Senior Consultant Michaela Čálková zprostředkovala několik významných transakcí na námi exkluzivně zastupované budově City Tower a díky jejímu úsilí je nyní budova téměř 100% obsazená. „City Tower je velmi prestižní budova v atraktivní lokalitě Prahy 4 – Pankrác. Lokalita nabízí svým nájemcům široké spektrum služeb a díky tomu je právě tak oblíbená. Budova jako taková pak nabízí reprezentativní prostory s nádherným výhledem na celou Prahu, a proto zajištění tak vysoké obsazenosti nebyl takový problém,“ doplňuje Michaela Čálková.

Z pozice, kdy jsme zastupovali pronajímatele, jsme pomohli více jak 30 klientům najít své ideální kancelářské prostory. Největší transakce kromě City Tower byly zprostředkovány také nedaleko v budově Gemini A, kde své prostory rozšiřovali dva nájemci a pak v karlínské budově Rubín, kde Senior Consultant Jiří Cacák zprostředkoval pronájem více než 2000 m2.

Rubín Office Centre

Téměř poloviční podíl na trhu z pozice zastupování nájemců

„Celkem osmi klientům jsme pomohli najít nové kancelářské prostory nebo předjednat stávající nájemní podmínky, a to o celkové rozloze 16 100 m2. Díky tomu jsme utržili 45% podíl na trhu a i nadále jsme jedničkou na trhu.“

„Pokud i vy hledáte nové kancelářské prostory, neváhejte se na nás obrátit. Podívejte se na naši širokou nabídku.“

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./Titulní foto City Tower

Related Posts