4 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

CBRE získalo po druhé za sebou ocenění CEE Retail Agency of the Year 2017

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala na desátém ročníku EuropaProperty CEE Real Estate Awards gala večeru, který se konal 8. února 2018 v hotelu InterContinental ve Varšavě, ocenění CEE Retail Agency of the Year.

Walter Wolfler, Head of Retail Austria & CEE a Katarína Brydone, Head of Retail Česká republika společnosti CBRE, říkají k získání ocenění:

“Jsme velmi hrdí na to, že se nám naší intenzivní retailovou spoluprácí v uplynulém roce podařilo obhájit u poroty ocenění Europa Property Awards i pro rok 2017. Ceníme si zejména pocty kterou náš tým získal u klientů. Podařilo se nám zvýšit čisté pronájmy retailových ploch oproti předešlému roku o 20 %, což představuje celkem asi 276 000 m2pronajaté plochy.

A co je nejdůležitější, CBRE nabízí kompletní portfolio služeb pro široké spektrum klientů (zastupování nájemců, leasing, správu nemovitostí, (re)development, project management, průzkum trhu a hodnocení investic). Zajišťujeme v regionu několik prestižních a exkluzivních projektů v rámci zastoupení nájemců a nadále hledáme způsoby, jak poskytnout našim klientům stále vyšší přidanou hodnotu.”

Desátý ročník EuropaProperty CEE Retail Awards, přivítal rekordní počet účastníků, včetně více než 150 společností, zaměřených na retailové nemovitosti, aktivně působících v regionu střední a východní Evropy a opětovně upozornil na pokračující nadšení pro retailové nemovitosti v tomto regionu. Ocenění bylo věnováno předním regionálním společnostem na základě jejich tržní inovace, expanze, tržního příspěvku a podílu, koncepce a designu nebo komerčního úspěchu. Mezi země, na které se vztahuje ocenění, patří Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Ukrajina, Rakousko, Litva, Lotyšsko a Estonsko.

CBRE získalo ocenění Retail Agency pro rok 2017, a to již podruhé za sebou!

Zdroj/foto: CBRE s.r.o.

Related Posts