2 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

CUSHMAN & WAKEFIELD vstupuje na trh Sbrska a Černé Hory skrze CBS INTERNATIONAL

Společnost Cushman & Wakefield, přední světová poradenská firma v oblasti nemovitostí, podepsala smlouvu s firmou CBS International o jejím působení coby přidružených poboček Cushman & Wakefield v Srbsku a Černé Hoře.

„Partnerský vztah s nesporným lídrem trhu v Černé hoře a Srbsku, společností CBS International, dále posílí naši přítomnost v oblasti střední a východní Evropy. Společně s podobnými afilacemi, které jsme v loňském roce vytvořili v Rumunsku, Bulharsku a Makedonii, reflektuje tento krok naše odhodlání poskytovat klientům prvotřídní služby a usilovat o další růst v regionu střední a východní Evropy,“ řekl Jonathan Hallett, výkonný ředitel Cushman & Wakefield pro střední a východní Evropu.

Společnost CBS International vstoupila do druhého desetiletí úspěšného působení na trhu, přičemž posledních sedm let byla největší realitní poradenskou firmou v Srbsku a Černé Hoře. Své služby poskytuje majitelům nemovitostí, investorům i nájemcům ve všech sektorech a v souvislosti s jakýmikoliv aspekty jejich realitních strategií.

„Po desetiletí úspěšného působení v Srbsku a Černé Hoře jako absolutní jednička na trhu vítáme možnost partnerství s firmou Cushman & Wakefield při dalším zvyšování kvality služeb poskytovaných našim klientům. Lokální znalosti největšího týmu na trhu v kombinaci s mezinárodními zkušenostmi světového lídra představují skvělé východisko pro regionální expanzi a uplatňování nejlepších postupů na nových trzích,“ uvedl Dragan Radulovic, ředitel Cushman & Wakefield CBS International.

„Díky silným a dlouholetým vztahům s afilacemi po celém regionu EMEA můžeme poskytovat služby na trzích, na nichž Cushman & Wakefield přímo nepůsobí. Z toho těží místní i nadnárodní klienti, kteří tak získají přístup k naší celosvětové síti a rovněž k lokálním znalostem,“ prohlásil Colin Wilson, generální ředitel Cushman & Wakefield pro EMEA.

Zdroj/foto: Cushman & Wakefield, s.r.o. (Jonathan Hallett)

Related Posts