5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Erik Drukker novým CEO BNP Paribas Real Estate ve střední Evropě

Vynikající výsledky realitních konzultantů BNP Paribas Real Estate v České republice, v Polsku, na Slovensku nebo v Maďarsku katapultovaly Erika Drukkera na pozici nového CEO pro střední a východní Evropu.

Stalo se tak jen několik měsíců poté, co tento respektovaný profesionál původem z Nizozemí zasedl v nejužším managementu této úspěšné poradenské společnosti. Přes šest let v BNP Paribas Real Estate vedl coby výkonný ředitel týmů pro pronájmy a oceňování ve střední a východní Evropě (CEE).

Erikovo povýšení na post výkonného ředitele pro celou oblast CEE souvisí mimo jiné s rozšiřováním služeb a klientského portfolia BNP Paribas Real Estate v nemovitostním sektoru. „Realitní trhy zemí ve střední a východní Evropě rostou. To láká stále nové subjekty, které se na nás obracejí. Erikova perfektní znalost zdejšího prostředí napříč segmenty je přesně to, co chceme stávajícím i novým klientům nabídnout,“ konstatuje Lauric Leclerc, zástupce generálního ředitele BNP Paribas Real Estate.

Coby nový výkonný ředitel bude mít Erik na starosti řízení a výsledky týmů ve všech zemích, kde BNP Paribas Real Estate působí. Nad rámec toho se zaměří na kapitálové poradenství a financování, property management, výzkum a poradenství, zejména pro developerské společnosti.

Vážím si důvěry, která mi byla svěřena. Trh nemovitostí je velmi inovativní a neustále se mění. K mým prioritám tak patří nastavení nových procesů a hledání nových řešení a služeb pro klienty. Nebudu na to sám – jsem obklopen mnoha skvělými a talentovanými lidmi, kteří komerčními nemovitostmi žijí. Věřím, že společně naplníme značné ambice, které do regionů střední a východní Evropy vedení naší korporace vkládá,“ dodává ke svému povýšení Erik Drukker.

Během své téměř 25leté kariéry měl Erik zázemí především v Polsku. Zde byl dlouhá léta spojen s poradenskou společností DTZ, ve které zastával post zástupce výkonného ředitele a člena správní rady. V tomto období také získal důvěru mnoha developerů, investorů i velkých globálních společností coby nájemců, a to ve všech realitních segmentech.

Zdroj/foto: Community s.r.o.

Related Posts