29 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Daňhelová ze společnosti Fincentrum Reality se stala jedním z právních inovátorů roku

Dlouhodobě prosazuje automatizaci nejen při vyplňování smluv, což se jí povedlo v přední realitní společnosti zavést. Díky tomu obdržela Andrea Daňhelová z Fincentra Reality ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards pro výjimečné inovátory v oblasti práva. Stala se tak jednou z pětice z letošních laureátů, kteří byli vybráni ze čtrnácti nominovaných projektů.

Prosazování inovací a technologický novinek není v žádné společnosti lehké a občas je nutné přesvědčit sami sebe, že je to vhodný krok. Jsem pyšná, že se to u nás díky týmové spolupráci podařilo posunout na současnou úroveň,“ prohlásila Daňhelová, ředitelka provozu, právní a compliance z Fincentrum Reality.

Daňhelová ze společnosti Fincentrum Reality je nominovaná na ocenění pro právní inovátory

Do finále ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards se probojovali zástupci nejen z advokacie a oblasti firemních právníků, ale také z justice. Vítěznou pětici vybrala odborná porota složená například z novinářů specializujících se na právní oblast. Do pětice nejlepších, kteří si odnesly ocenění se spolu s Andreou Daňhelovou zastupující Fincentrum Reality umístili soudce Nejvyššího správního soudu Karel Šimka, advokát Jiří Helán, a z oblasti podnikových právníků pak Lukáš Zapletal z Coca Cola či Lenka Slavíková s týmem ze společnosti ČEZ.

Andrea Daňhelová dlouhodobě prosazuje automatizování byrokratických postupů. To ji přivedlo k finálnímu ulehčení práce makléřů i právníků. Její týmy využívají například aplikaci na rozpoznávání občanských průkazů s převodem údajů do online světa či automatické generování dokumentů přímo ze systému.

Na postupech spolupracuje Fincentrum Reality se společnostmi Legito a Trask. „V současné době nám trvá připravit kompletně kupní smlouvu v průměru kolem 20 minut. Úspora času pro právníky činí až 80 % oproti původním postupům,“ pochvaluje si Daňhelová, která bude v právních inovacích pokračovat.

Fincentrum Reality

V současné době už ve Fincentrum Reality trvá připravit kompletně kupní smlouvu v průměru kolem 20 minut. Technologie na rozpoznávání občanských průkazů a převodu údajů do online světa včetně generování smluvní dokumentace pro makléře v rámci vlastního unikátního systém CRM funguje. A díky tomu se Andrea Daňhelová dostala mezi finalisty vůbec prvního českého ocenění pro právní inovátory Deloitte Legal Disruptors Awards.

Zdroj/foto: Relative PR & Consultancy, s.r.o.

Related Posts