2 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

LEXXUS Group mění korporátní identitu, posiluje marketing a komunikaci

Realitní LEXXUS Group mění korporátní identitu, ale také sídlo a přístup. Chce být blíže svým zákazníkům i developerům a přinést výhody oběma skupinám. Developerům poskytne širší služby komplexní marketingové a PR podpory cílicí na zákazníky s vážným zájmem o koupi. Kompletní změnou prochází korporátní identita, a to od loga přes vizitky až po vybavení nového sídla. Nyní je dokončen redesign identity značky LEXXUS zaměřené na prodej nemovitostí ve středním vyšším segmentu trhu. Logo LEXXUS prošlo osvěžením, aby se přizpůsobilo moderním trendům v oblasti grafiky a působilo vzdušněji. Zároveň bylo cílem zachovat kontinuitu, protože LEXXUS patří na realitním trhu k ceněným značkám s historií od roku 1993.

„Nové sídlo i korporátní identita podtrhují hlubší změny, se kterými přicházíme na trh. Naší největší hodnotou je zkušený tým, který se přes dvacet let podílí na formování pražského trhu nemovitostí. Nejen díky tomu disponujeme jedinečnými daty o trendech i prodejích. Ročně zpracováváme přes 100 studií, které developerům pomáhají přinášet na trh byty, o které je skutečně zájem. Nyní chceme naši expertízu více zpřístupnit a přizpůsobit individuálním klientům,“ říká Karel Bor, generální ředitel LEXXUS Group. LEXXUS svým klientům nabízí vyhledávání vhodných nemovitostí pro bydlení i investiční záměry, zajištění pronájmu a dalších služeb spojených s prodejem nemovitostí.

O vyladění strategie značky a změnu korporátní identity se postaralo studio Made by Soulmates pod vedením designéra Charlieho Isslandera. Zásadní změnou je také nedávno dokončený přesun sídla a zákaznického centra do nových kanceláří na náměstí Republiky. Prostornější a atraktivnější prodejní centrum s výhledem na historické jádro Starého Města poskytne klientům klidné zázemí pro výběr jejich bydlení. Nové kanceláře jsou vybaveny tou nejmodernější technikou pro prezentaci nemovitostí.

Developerům LEXXUS nově nabízí silnou podporu v oblasti marketingu a PR. Bude přitom těžit z těsného propojení technických, prodejních a marketingových týmů. „Cílenou intenzivní marketingovou podporu jsme letos otestovali na několika vybraných developerských projektech a jen v předprodejích jsme dokázali prodat až 60 % jednotek. Našli jsme ideální vlastníky pro ekonomické investiční byty i luxusní nemovitosti s cenou přes 250 000 Kč za m2. Náš tým kombinuje interní i externí profesionály z různých oblastí marketingu, včetně renomovaných specialistů na online marketing a PR,“ dodává Kateřina Vecková, marketingová manažerka LEXXUS Group.

LEXXUS Group

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než dvě desítky let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky. Do portfolia skupiny LEXXUS Group dále patří značka Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Zdroj/foto: LEXXUS a.s.

Related Posts