5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Link and Breakfast aneb poznejme se v BB Centru podruhé

Další ze snídaní nového cyklu Link and Breakfast se v BB Centru odehrála na konci května. Tentokrát se sešli Facility a Office Manageři firem sídlících v areálu, aby nasdíleli své zkušenosti z oboru. Organizátorem akce je společnost PASSERINVEST GROUP, jejíž zakladatel a CEO Radim Passer setkání zahájil.

Hlavním tématem druhé snídaně z cyklu Link and Breakfast bylo příjemné pracovní prostředí té nejvyšší kvality a způsoby, jak toho docílit. Na úvod promluvil Radim Passer o lokalitě BB Centrum a jejím dalším rozvoji. Zmínil plány do budoucna, kdy se areál bude v duchu zdravého a udržitelného městského urbanismu nadále rozšiřovat. Na úvodní slovo Radima Passera navázala Martina Draper ze společnosti Passerinvest Group, a.s., s prezentací věnující se historii a aktuální problematice: „Hot desking, flexible offices, smart working environment… Na papíře to zní skvěle, ale jaká je realita?“. Následovala prezentace firmy Microsoft, v níž zástupkyně společnosti přiblížily přístup k pracovnímu prostředí a spokojenosti zaměstnanců Microsoftu.

Celkově se akce zúčastnilo zhruba padesát zástupců firem sídlících v BB Centru, mezi nimiž nechyběli zaměstnanci Microsoftu, UniCredit Bank, HewlettPackard, DAS, Tchibo nebo O2. Vzájemné seznamování usnadňovali jednotlivým nájemcům přítomní zaměstnanci společnosti PASSERINVEST GROUP.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s. 

Related Posts