1 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Monika Younis posiluje CAPEXUS. Obsadí pozici Relationship Manager

Pražská kancelář společnosti CAPEXUS, která navrhuje a realizuje kancelářské a obchodní prostory, posiluje svůj obchodní tým. Nově vytvořenou pozici Relationship Manager obsadí Monika Younis, jež mimo jiné působila 11 let ve firmě Cushman & Wakefield.

Hlavním úkolem nově vytvořené pozice Relationship Manager bude vyhledávání nových obchodních příležitostí, ať už na straně majitelů budov či nájemců. „Během práce pro Cushman & Wakefield prokázala Monika svou profesionalitu. Těším se, že díky dlouholetým zkušenostem v jednání s nájemci nám pomůže s utužením vztahů právě s touto skupinou klientů,“ říká Daniel Matula, jednatel společnosti CAPEXUS.

Monika Younis má více než 20letou zkušenost na realitním trhu. Ve firmě Cushman & Wakefield působila mimo jiné jako Head of Tenant Representation. Ing. Monika Younis vystudovala obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Monika Younis

„Působení ve společnosti CAPEXUS je pro mě novou výzvou. Potřeby širokého spektra našich klientů se neustále vyvíjí a spolu s kolegy se velmi ráda zasadím o jejich plné pokrytí. Těším se na zužitkování zkušeností jak ze světa komerčních nemovitostí, tak z působení v rezidenční oblasti,“ dodává ke své pozici Monika Younis.

Zdroj/foto: CAPEXUS s.r.o.

Related Posts