5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

NEW WORK oceněn jako nejlepší poskytovatel servisovaných kanceláří

Společnost New Work se stala vítězem jubilejního 10. ročníku CEE Investment Awards 2019 v kategorii Poskytovatel servisovaných kanceláří. Ocenění bylo vyhlášeno a předáno na galavečeru CEE Investment Awards ve Varšavě, který je považován za jednu z nejvýznamnějších akcí v oboru komerčních realitních ve střední a východní Evropě. Za sebou nechal New Work další nominované – Business Link, CitySpace a WeWork.

New Work působí od roku 2018 také v Česku. Aktuálně provozuje dvě kancelářská centra v Praze – v Coral Office Parku na Nových Butovicích a v budově Dynamica v komplexu Waltrovka. Do konce roku otevře další prostory v areálu Rustonka v pražském Karlíně.

Flexibilní pronájem kancelářských prostor stal v posledních několika letech fenoménem

Flexibilní pronájem kancelářských prostor stal v posledních několika letech fenoménem, který způsobil revoluci v tradičním vnímání kanceláře jako pracoviště. Často bývá ne zcela přesně spojován pouze s tzv. coworkingem, ovšem nabídka pracovních prostor za mnohem flexibilnějších podmínek, než bývalo dosud na trhu běžné, je vhodná i pro střední a velké firmy a ty jejich výhody stále častěji objevují.

„Jsme velmi hrdí na tuto cenu,“ reagoval na její udělení zakladatel a výkonný ředitel společnosti Hubert Abt. „Je to skvělé ocenění a uznání pro obchodní model, s kterým New Work přišel. Jako jediný poskytovatel flexibilních pracovních prostor, který vznikl a vyrostl přímo ve střední a východní Evropě, pokrýváme všechny významné regionální trhy – Maďarsko, Polsko, Českou republiku, Rumunsko a Ukrajinu. Během posledních pěti let roste New Work meziročně o 100 procent každý rok a chceme v tomto tempu pokračovat. Do konce roku 2019 bude naše portfolio tvořit 25 kancelářských center v 5 zemích a 7 městech, do konce roku 2020 už hodláme provozovat 50 center s celkovou plochou přes 130 000 metrů čtverečních ve 12 městech regionu.“

„Právě jsme uzavřeli financování akcií řady A a nyní jsme začali sérii B. S tímto nárůstem se náš kapitál do konce roku 2019 zvýší na téměř 10 milionů EUR, protože naším cílem je využít nadcházející tržní korekci jako příležitost k rozšíření našich aktivit v regionu střední a východní Evropy. Poptávka po flexibilních kancelářských řešeních, zejména od firemních klientů, roste a bude ještě více stoupat poté, co se trh začne ochlazovat kvůli možnému ekonomickému poklesu,“ doplnil Abt.

Zdroj/foto: New Work

Related Posts