5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Nově otevřenou kancelář CBRE pro jihovýchodní Evropu povede manažer se zkušenostmi z ČR

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznámila, že založila novou regionální pobočku, která bude v jihovýchodní Evropě (SEE regionu) poskytovat konzultanství v oblasti realit pro klientelu s lokální i mezinárodní působností. Pobočku povede Andrew Peirson, který se kromě 13 roků zkušeností z SEE regionu může pyšnit i čtyřletým působením na českém realitním trhu.

Nová regionální kancelář CBRE bude mít sídlo v srbském Bělehradě a povede ji Andrew Peirson (38 let), který v oblasti jihovýchodní Evropy působí od roku 2005. Přichází ze společnosti JLL, kde dohlížel na její aktivity v SEE regionu. Kromě Velké Británie a Rumunska sbíral profesní zkušenosti i v České republice, kde vedl necelé čtyři roky pobočku společnosti King Sturge. Nová kancelář pro region SEE bude zajišťovat a koordinovat aktivity v následujících zemích: Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černá Hoře, Chorvatsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku.

CBRE tým pro SEE region má již více než 30 členů a klíčové manažerské pozice v něm budou zastávat Uroš Grujić (Head of Investment Properties), Boško Tomašević (Head of Advisory & Transaction), Nebojša Nešovanović (Head of Valuation & Advisory) a Milan Sovilj (Head of Building Consultancy).

„Věřím, že náš nový tým pro jihovýchodní Evropu zvýrazní už tak silnou pozici, jež si CBRE vybudovalo ve zbytku CEE regionu, ve kterém momentálně působí více než 1 700 našich zaměstnanců. Ekonomiky států SEE regionu vykazují dobré výsledky a my u cen realit na těchto trzích vidíme obrovský potenciál růstu. Tento potenciál jen potvrzuje fakt, že se reality v této části Evropy stávají čím dál atraktivnější pro lokální i zámořské investory.“, říká: Andreas Ridder, Managing Director CBRE pro střední a východní Evropu

Zdroj/foto: CBRE s.r.o.

Related Posts