5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Pět členů týmu Office Agency povýšeno

Duben bývá v CBRE zpravidla měsícem, ve kterém se vyhodnocují výsledky prvního kvartálu a také se oznamují povýšení našich pracovitých kolegů. V Office Agency se tato radostná novinka týkala hned pěti kolegů, bez kterých si tým už nedokážeme ani představit. Svá povýšení si zasloužili zejména díky svým zkušenostem, znalosti trhu a respektu, který získali nejen mezi svými kolegy, ale především u našich klientů.

Helena Hurábová je klíčovým členem týmu Office Agency

Lidé přicházejí a odcházejí, někteří ale zůstávají, a to již dvacet let. Jednou stálicí je Helena Hurábová, která byla jmenována na pozici Director. Helena je klíčovým členem týmu, která pro něj doslova dýchá. Ve firmě začínala jako týmová asistentka a přes pozice Consultant, Senior Consultant a Associate Director se dostala až na stávající pozici Director. Své bohaté zkušenosti investuje do získávání nového byznysu, rozvoje toho stávajícího, a především do našeho oddělení a mentoringu svých kolegů. “Nikdo v naší společnosti si nezaslouží povýšení tolik jako Helena. Nejen že je to expertka v oblasti pronájmu kancelářských prostor a skutečná ambasadorka CBRE, ale je to nesmírně pozitivní člověk a vzor pro mnohé ve firmě. Je mi velkou ctí, že s Helenou mohu spolupracovat již 14 let a být jejím přítelem ještě déle,” uvedl k jejímu povýšení Richard Curran, Managing Director CBRE.

Jiří Cacák je expert na kancelářské budovy na Praze 6 a Praze 8

Jiří Cacák povýšil po pěti letech v CBRE z pozice Consultant na pozici Senior Consultant. Za své dvacetileté působení na trhu s realitami nasbíral bohaté zkušenosti, které zužitkovává při hledání těch nejvhodnějších prostor pro své klienty. Pokud hledáte kancelářské prostory v oblasti Prahy 8 a Prahy 6, Jiří je ten správný člověk, na kterého se obrátit, neboť karlínské budovy jako Corso Karlín, Rubín, Zirkon nebo Argo a Cube na Veleslavíně zná jako své boty. “Naši klienti s Jirkou spolupracují velmi rádi, protože ví, že se mohou spolehnout na to, co řekne, a že vždy najde vhodné řešení pro jejich požadavky na prostory a rovněž problémy, se kterými se mohou klienti potýkat,” říká Kateřina Havlová, Associate Director v týmu Office Agency.

Klára Kabátová je specialista na prezentaci nemovitostí realitních fondů

Také Klára Kabátová, která v letošním roce slaví 5 let v CBRE, povyšuje na pozici Senior Consultant. Její specializací je prezentace nemovitostí realitních fondů, mezi které patří zejména klienti REVETAS, KIRKBI, DEKA Immobilien, AXA a Hampsire. Za svůj profesní úspěch považuje obsazení a přejednání nájemních podmínek stávajících nájemců v areálu A7 Office Center (celkem cca 11.000 m2). Kromě jejích pracovních úspěchů si na Kláře vážíme jejího věčně pozitivního naladění, čímž má vliv na dobrou náladu v týmu. Kateřina Havlová navíc dodává: “Klára se vždy soustředí na to, aby naši klienti a potenciální nájemci byli spokojeni s jejím výkonem, protože to nejenom odráží její osobnost, ale také celou firmu. Dává si záležet na tom, aby dodržovala naše zásady a pověst společnosti tak zůstala nepošramocená.”

Jindřiška Nováková pro své klienty vždy vymyslí to nejlepší řešení

Novou Senior Consultant se stala také Jindřiška Nováková. Jindřiška svou kariéru v realitách započala v USA v roce 2004 a na tamějším trhu působila až do roku 2011. Pronájmu kanceláří v CBRE se věnuje od roku 2014. Její cesta v týmu je protkaná mnohými úspěchy, ale za ten zatím největší osobně považuje přejednání stávajících nájemců v budově River Garden. Helena Hurábová, Director v Office Agency, o Jindřišce prozradila: “Za dobu svého působení v našem týmu se stala velice důležitým a nepostradatelným členem. Ke každé transakci přistupuje velmi pečlivě a snaží se vždy vymyslet pro klienta to nejlepší řešení. Je to velmi pozitivní žena, která si za svou práci na straně pronajímatelů i nájemců získala velký respekt na pražském trhu.”

Michaela Miženková – z týmové koordinátorky na pozici Junior Consultant

Michaela Miženková tým Office Agency doplnila v dubnu 2016 jako Team Assistant. Mimo zajišťování kompletní administrativní podpory týmu se během této doby podílela na několika menších transakcích. Za ty nejzajímavější považuje například zajištění pronájmu 117 m2 v ulici Na Příkopě a 224 m2 v BB Centru Beta. Její velký potenciál nezůstal bez povšimnutí, a proto byla Míša povýšena na pozici Junior Consultant. “Po dobu svého působení na pozici týmové koordinátorky se Míša snažila vedle své práce vypomoci makléřům i s umisťováním menších poptávek. Díky tomu, že se jí v posledním roce podařilo uzavřít několik transakcí, jsem opravdu velmi ráda za to, že se posunula na pozici Junior Consultanta, kde věřím, že bude velice úspěšná,” říká Helena Hurábová.

Všichni zmínění se podílejí na tom, že CBRE si i nadále udržuje vedoucí pozici na trhu, a to díky jejich prvotřídnímu přístupu ke klientům. Přejeme jim proto mnoho dalších úspěšných let v týmu Office Agency.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o.

Related Posts