20 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Savills jmenovala Christophera LaRue vedoucím oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí pro ČR a SR

Do mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastupuje Christopher LaRue, který se od 1. února 2020 stává vedoucím oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí pro Českou republiku a Slovensko.

Christopher LaRue má 15 let zkušeností v oblasti nemovitostí a průmyslového sektoru, včetně více než deseti let působení na straně agenta a téměř pěti let v odvětví výroby a e-commerce.

Do Savills přichází Christopher z pozice operačního manažera a manažera odpovědného za mezinárodní prodej americké spol. StayOnline, která se specializuje na technické řešení elektrického napájení. Mimo jiné zodpovídal za evropské distribuční centrum v Praze a za prodejní aktivity společnosti v Asijsko-pacifickém regionu, v Evropě, na Středním východě a v Africe. Dříve Christopher působil v pražské kanceláři spol. Cushman & Wakefield na pozici associate partner týmu pro průmyslové nemovitosti se zaměřením na střední a východní Evropu.

„Chris nabízí bohaté zkušenosti napříč odvětvím, podílel se na vedení řady složitých projektů a řízení rozsáhlých organizačních změn, což dokládá jeho schopnost vést lidí,“ říká Stuart Jordan, výkonný ředitel a vedoucí oddělení investic v Savills ČR a SR a dodává: „Chris přebírá vedení oddělení od Jaroslava Kaizra, který ho před dvěma lety zakládal a se kterým i nadále pokračuje naše spolupráce na strategických projektech.“

Christopher LaRue komentuje: „Mnohaleté zkušenosti, a to jak na straně spolehlivého poradce, tak především na straně někoho, kdo se osobně setkával s řešením výzev, které s sebou přináší logistika, e-commerce a průmyslová výroba, beru jako neocenitelnou kombinaci při poskytování efektivního realitního a obchodního poradenství naším klientům.“

Zdroj/foto: Savills CZ s.r.o.

Related Posts