2 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Oddělení správy nemovitostí společnosti Savills se rozrůstá

Společnost Savills v České a Slovenské republice (ČR a SR) rozšířila v posledních dvou měsících svůj tým správy nemovitostí o nové posily a jedno povýšení, aby nadále upevňovala svou platformu správy komerčních nemovitostí a souvisejících služeb zaměřených na nájemce.

Na pozici senior property manager/key account manager nastoupila Kristýna Svobodová. Tomáš Kubásek nastoupil na pozici property managera a Eliška Kantorová byla povýšena na administrátora nájemních smluv a nově se tak stává součástí oddělení správy nemovitostí.

Kristýna Svobodová, Tomáš Kubásek, Eliška Kantorová

„Posílení našeho oddělení správy nemovitostí na všech úrovních souvisí nejen s růstem našich obchodních aktivit a celkového objemu spravovaných aktiv, ale především s udržením kvality služeb poskytovaných našim klientům. To také zahrnuje rozšíření a integraci specifických služeb v rámci týmu pronájmu kanceláří v souladu s rostoucím počtem nájemců, kterým poskytujeme naše služby,“ říká Petr Machula, vedoucí oddělení správy nemovitostí společnosti Savills ČR a SR.

CBRE jmenovala Lukáše Šalinga a Jana Hřivnackého do vedení industriálního sektoru komerčních nemovitostí

Kristýna Svobodová přešla k Savills ze společnosti Wrike Czech, kde se zaměřovala na nastavení efektivního pracovního prostředí. Má také rozsáhlé zkušenosti v oblasti správy nemovitostí ze svých dřívějších pozic ve společnostech CPI Property & Facility a CBRE. Tomáš Kubásek přichází do Savills ze společnosti Arridere, kde se specializoval na facility management, správu budov a projektový management.

Oddělení správy nemovitostí společnosti Savills v České a Slovenské republice bylo založeno v dubnu 2017 a v současné době spravuje portfolio o velikosti přes 335 000 metrů čtverečních, zahrnující kancelářské budovy, skladové prostory, stejně jako mixed-use a maloobchodní projekty.

O společnosti Savills

Savills CZ s. r. o. je součástí globální společnosti Savills plc poskytující poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí zalistovaná na akciové burze London Stock Exchange. Týmy Savills působí ve více než 600 vlastních i partnerských kancelářích. Společnost zaměstnává přes 39 000 profesionálů ve více než 70 státech na území Severní i Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Pacifiku, Afriky i Blízkého východu, kde nabízí široké spektrum specializovaných poradenských služeb a služeb v oblasti managementu a investic klientům z celého světa.

V České republice je společnost Savills aktivní od roku 2017. Přes 50 expertů její pražské kanceláře klientům nabízí odborné služby od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu v šesti hlavních sektorech: průmysl a logistika, kanceláře, maloobchod, volný čas, hotely, rezidenční bydlení a ubytování pro studenty.

Zdroj/foto: Savills Czech & Slovak Republics/Titulní ilustrativní foto (www.pexels.com)

Related Posts