31 ledna, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Tomáš Pfeifer povýšil na kreativního ředitele Tétris pro EMEA

Mezinárodní architektonická a stavební společnost Tétris, dceřiná společnost poradenské společnosti JLL, oznámila jmenování Tomáše Pfeirera na pozici kreativního ředitele pro region Evropy, Afriky a Blízkého východu. 

Tomáš v nové roli povede projekty v rámci všech designových kanceláří v regionu EMEA. Bude připravovat architektonické návrhy pro naše exkluzivní klienty a vytvářet konceptuální prostory se zaměřením na inovace a trendy. Jeho jmenování do významné mezinárodní pozice je také oceněním a uznáním pro českou pobočku Tétris,“ vysvětluje Lucie Loudová, ředitelka Tétris Česká republika.

Tétris nabízí své služby na globální úrovni a pro mnoho našich klientů připravujeme interiéry po celém světě. Region EMEA je různorodý a navzájem se obohacuje a ovlivňuje. Těším se na nadnárodní spolupráci a mým hlavním cílem v pozici kreativního ředitele bude navrhovat prostory nikoliv pro byznys, ale vytvářet pracoviště, která budou zaměstnance inspirovat,“ dodává Tomáš Pfeifer, kreativní ředitel Tétris pro region EMEA.

Tétris nově povede Lucie Loudová

Tomáš Pfeifer absolvoval bakalářské studium na Fakultě umění a architektury Technické univerzity v Liberci. Titul Ing. arch. získal na Fakultě umění a architektury ČVUT v Praze v oboru architektura a urbanismus. Poté v roce 2011 nastoupil do architektonického studia David v Liberci, kde působil jeden rok a následně si založil vlastní kancelář Just Design.

Od roku 2014 do roku 2018 pracoval jako CI/CD architekt ve Škodě Auto, kde měl na starosti vývoj designových konceptů technických specifikací, start up výroby jak nábytku, tak značení v Indii a celkově implementaci konceptu ve všech mimoevropských trzích. Od podzimu 2018 působí ve společnosti Tétris jako Design leader se zodpovědností za architektonické návrhy komerčních interiérů pro zákazníky z České a Slovenské republiky. Ve svém volné čase se Tomáš rád věnuje poznávání nových lidí při sportovních aktivitách, hledání nových inspirací při cestování a relaxaci prací na zahradě.

O společnosti Tétris Design & Build

Společnost Tétris byla založena ve Francii v roce 2003 jako dodavatel Design & Build řešení se specializací na komerční interiérové vestavby pro korporátní klienty. Roku 2007 Tétris koupila společnost JLL a rozšířila tak svůj záběr realitního poradenství o segment architektonicko fit-outových služeb. Od té doby Tétris expandoval na dnešních 800 zaměstnanců v 15 zemích světa, kteří působí v 31 kancelářích. Projekty společnosti mají dlouhodobý přínos a znamenají zvýšení kvality pracovního prostředí naše klienty při zachování hodnot a respektu vůči životnímu prostředí.

Díky silnému lokálnímu zastoupení a důkladné znalosti trhů, na kterých působí, je Tétris preferovaným partnerem jak malých a středních podniků, tak i velkých celostátních společností

Mezinárodní pokrytí a porozumění globálním výzvám zároveň činí z Tétris favorizovaného dodavatele nadnárodních skupin. Společnost využívá globální znalosti v oboru interiérových architektonických designových návrhů přestaveb a pomáhá připravit klientům interiéry odpovídající jejich potřebám.

Zdroj/foto: PEPR Consulting s.r.o.


Related Posts