10 května, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Tomáš Míček posílil oddělení správy obchodních center CBRE

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, posílila oddělení AS Retail. Na pozici Deputy Director in Asset Services Retail nastoupil Tomáš Míček, jehož úkolem je vedení týmů na jednotlivých obchodních centrech spravovaných CBRE.

Tomáš Míček bude mít, kromě hlavního úkolu vést dedikované týmy v jednotlivých centrech pod správou CBRE, rovněž zodpovědnost za jejich property management. Ve své funkci se bude věnovat také péči a komunikaci s vlastníky těchto center, asset managementu, spolupráci s oddělením pronájmů ve vztahu k nastavení správného tenant mixu, a tak přispívat celkově k rozvoji umožňující CBRE nabízet jejich majitelům vysoce komfortní služby s přidanou hodnotou.

Příchodem Tomáše posilujeme kapacitně celé oddělení, abychom mohli lépe obsluhovat naše klienty a spravovat tak ještě lépe jejich nemovitostní portfolium. Tomáš se mnou bude pracovat jako client facing zástupce ASR a společně budeme sdílet odpovědnost za chod oddělení, říká Ondřej Laně, Director – AS Retail ze společnosti CBRE

Před svým působením v CBRE strávil Tomáš Míček posledních devět let v IKEA Centres, kde působil na řadě pozic. S úspěchem se zhostil funkce centre manažera ostravského Avionu a následně i centre manažera bratislavského Avion Shopping Parku. Další zkušenosti získal například v Tesco Stores, kde působil na počátku své kariéry jako department manager, a take area trade manager.

Tomáš hovoří plynně anglicky a polsky. Vystudoval ekonomii a management na Technické univerzitě v Ostravě

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./(www.patriotmagazin.cz)

Related Posts