Září 17, 2019
Zajímavosti ze společnosti

Tým Colliers International v České republice posilují Lucie Malá a Vladimíra Pavlíčková

Společnost Colliers International oznamuje rozšíření svého týmu v České republice. Jedná se o další krok v rámci strategie, jejímž cílem je zdokonalit úroveň klientům poskytovaných služeb a posílit komplexnost linií podnikání.

Lucie Malá je první z nových tváří, která bude v tuzemské kanceláři Colliers působit od začátku září 2019. Nastoupí na pozici Business Development Director oddělení Project Management, Workplace Advisory a Design&Build. Lucie má bohaté zkušenosti díky působení v řadě velkých společností z oblasti nemovitostí. Do Colliers přichází z JLL, kde zastávala pozici Senior Workplace Consultant. Mezi lety 2015 a 2018 pracovala jako Senior Business Development Manager pro Tétris Design&Build. Spolupracovala s klienty, jakými jsou společnosti Heitman, SEB, Immofinanz, Generali, Allianz či CBRE GI.

Lucie vystudovala architekturu a urbanismus na Fakultě architektury ČVUT v Praze. I díky tomu nemovitostem perfektně rozumí v opravdu širokém kontextu. Lucie je pokročilý uživatel designových a grafických programů, zajímá se o literaturu z oblastí psychologie, sociologie, ekonomie a historie.

„Lucie je skvělou posilou našeho týmu v České republice. V oboru se pohybuje přes šest let a měla možnost spolupracovat na projektech pro klienty světového formátu. Její pracovní zkušenosti z oblasti nemovitostí i znalosti získané během studií budou skvělou přidanou hodnotou pro Colliers i naše klienty,“ řekl Tewfik Sabongui, ředitel Colliers International pro Českou republiku.

Druhou posilou tuzemské kanceláře Colliers International se pak na začátku srpna stala Vladimíra Pavlíčková, která nastoupila do oddělení Office Agency. S realitním trhem má mnohaleté zkušenosti. Zabývala se komerčními i rezidenčními nemovitostmi, pracovala také pro řetězec luxusních hotelů. Podílela se na koordinaci evropské obchodní platformy realitní franšízové sítě Coldwell Banker i na projektech pro významné globální hráče jako Arcadis, WPM Group, TVO, Honeywell a další.

Colliers International – Vladimíra Pavlíčková

Vladimíra se zajímá o tematiku udržitelnosti a interiérový design. Angažovala se v řadě humanitárních aktivit jak v České republice, kde spolupracovala s organizací Chance 4 Children, tak v dalších zemích. Několik let žila v zahraničí, hovoří osmi jazyky.

„Jsem velmi rád, že můžeme Vladimíru přivítat v našich řadách. Rozsah jejích zkušeností, talent, skvělé komunikační schopnosti i proklientský a pozitivní přístup jsou zárukou toho, že bude výjimečně cennou posilou našeho oddělení kancelářských prostor,“ dodal Tewfik Sabongui.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o./Titulní foto – Colliers International – Lucie Malá

Podobné příspěvky