26 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

HubHubu se daří! V příštím roce plánuje své prostory rozšířit o dalších 4 000 m2

O nově otevřený coworking HubHub mezinárodního poskytovatele pracovních prostor HB Reavis na pražských „Příkopech“ je velký zájem a hlásí téměř plno. Už nyní proto plánuje další expanzi – rozšíření stávajících prostor přímo v budově Na Příkopě 14 o dalších 1 500 m2 a v nově zrekonstruovaném Paláci ARA na Jungmannově náměstí se v první třetině příštího roku stane největším nájemcem na ploše větší než 2 500 m2.

K inovativní komunitě HubHubu se dosud připojila řada zajímavých členů. Po internetovém knihkupectví Martinus.cz například i český startup se stopou v Silicon Valley, Productboard, jehož platforma usnadňuje produktovým manažerům lépe řídit vývoj produktů, nebo úspěšná prodejní aplikace Letgo.

„Pro HubHub jsme se rozhodli poměrně rychle – přesvědčila nás skvělá lokalita, moderní design, dynamické prostředí a výborné reference. Coworking pro nás byl jasnou volbou i proto, že klasické kanceláře dnes vyžadují tří až pětiletou vázanost, což je pro rychle rostoucí firmy nevýhodné,“ řekl Jakub Kováč, ředitel Letgo pro střední Evropu.

První pražský HubHub nabízí nejen ideální pracovní podmínky pro freelancery, začínající firmy i větší týmy, ale také vlastní strukturovaný edukační program, díky kterému stimuluje rozvoj talentu, podnikání a propojuje startupy, korporátní svět, studenty a neziskové organizace.

V samém centru města pak poskytuje na celkové ploše 2 000 m2 více než 250 pracovních míst, prostor pro akce a workshopy, terasu, kuchyňky, herní a relaxační zóny. Na jediném místě je tak možné nerušeně pracovat, relaxovat u herní konzole nebo ve spacím boxu, domluvit si schůzku, zarezervovat zasedačku, poznat inspirativní komunitu lidí a navíc rozvíjet talent a vlastní podnikání díky vzdělávacím aktivitám.

„HubHub není jen o kancelářích a coworkingovém prostoru, ale je zaměřený na spojování lidí a koncentraci talentu,“ říká Natália Kisková, manažerka projektu HubHub. „Jde nám především o další vzdělávání a rozvoj našich členů a posouvání jejich podnikání na další úroveň.“

Prostory HubHubu se pyšní i moderním a funkčním designem, a to díky lokálním talentovaným architektům, které zve ke spolupráci. Autory interiérů prostor na „Příkopech“ jsou architekti ze Studia Perspektiv. O podobu HubHubu v Paláci ARA se postará pražské Studio Reaktor.

Zdroj/foto: HB Reavis Group CZ, s.r.o.

Related Posts