16 dubna, 2024
Investice a rozvoj

CPI Property Group koupila varšavskou budovu Green Corner A

CPI Property Group, největší vlastník nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy, oznamuje koupi kancelářské budovy Green Corner A v polské Varšavě.

Kancelářská budova Green Corner A v centru Varšavy je moderní nemovitost třídy A+ s certifikací LEED Platinum. Na sedmi podlažích nabízí celkem 14 860 m2 pronajímatelné plochy. Budova Green Corner A byla dokončena v roce 2012 a nyní je obsazena téměř ze 100 % významnými místními a mezinárodními nájemníky, mezi něž se řadí například PKO Bank Polski Group či Grant Thornton. CPI Property Group nemovitost získala od skupiny DWS Group, jednoho z největších světových správců aktiv a významného investora do komerčních nemovitostí v regionu střední a východní Evropy.

„Budova Green Corner A je významným přírůstkem do varšavského portfolia skupiny CPIPG,“ uvedla Barbara Topolska, manažerka polských aktivit CPIPG. „I nadále plánujeme vyhledávat příležitosti k podobným akvizicím, které kromě lokality v centru města nabízejí také významné nájemce, vysokou obsazenost, stabilní příjmy z nájemného i vysoce ekologický provoz.“

Zdroj/foto: CPI Services, a.s.

Related Posts