20 dubna, 2024
Průmysl a logistika

Tři noví zákazníci našli zázemí v Prologis Park Prague-Airport, park je nyní plně pronajat

Prologis Park Prague-Airport hostí v pěti budovách na ploše 135 000 metrů čtverečních zákazníky z rozmanitých odvětví. Mají tu k dispozici nemovitosti, při jejichž navrhování bylo myšleno na pohodlí budoucích uživatelů mimo jiné zajištěním opatření pro snížení hluku, dostatku denního světla a čerstvého vzduchu. Využívat zde mohou i veškeré výhody konceptu Prologis PARKlife, jehož cílem je zajistit, aby se zaměstnanci zákazníků parku cítili při práci příjemně: široké spektrum služeb a vybavení i servis zkušeného interního týmu správců nemovitostí.

Zaměstnanci mají v parku přístup k zázemí pro cyklisty v podobě stojanů na kola, skříněk, sprch a prostorné šatny. Možnost využívat pro cesty do práce alternativní dopravní prostředky je zajištěna ve formě autobusové stanice, jež je situována přímo v parku. Jejím prostřednictvím je zajištěno přímé spojení s obcí Jeneč, Kladnem a Prahou. Zastávka vlaku je pak vzdálena jen několik minut pěší chůze. V parku je rovněž vyhrazeno velké množství stání pro auta využívaná ke spolujízdě.

Do rodiny zákazníků Prologis nyní přibyli tři noví členové, kteří v parku Prague-Airport podepsali smlouvy na pronájem celkem 16 400 metrů čtverečních.  Souběžně s tím došlo k plnému obsazení parku.

,,V prostředí, které před nás klade celou řadu výzev, je vždy vítaným signálem vidět, že se zákazníci rozhodnou pro spolupráci s námi – a že Prologis splňuje jejich požadavky jak na kvalitu budov, tak služeb, s nimiž jsou pracovní podmínky pro jejich zaměstnance lepší i bezpečnější. Těšíme se, že budeme moci pomáhat našim novým zákazníkům na cestě ke splnění jejich obchodních cílů a ambicí a že tak budeme moci vytvořit pevné a dlouhodobé vztahy,” řekl Martin Baláž, viceprezident a country manažer pro Českou republiku a Slovensko.

Prologis Park Prague-Airport, hala DC3

Nová partnerství zahrnují Prologis:

  • Pronájem 8 450 metrů čtverečních v budově 3 německou mezinárodně působící společností Schenk Process, jež je odborníkem na průmyslové vážicí a dávkovací technologie, dopravu a třídění sypkých hmot a technologie pro filtraci vzduchu.
  • 5 400 metrů čtverečních v budově 4 pro Digital People, specializovanou oděvní společnost provozující evropský e-shop Bibloo.cz.
  • 2 560 metrů čtverečních v budově 3 pro MRKInvest, provozovatele populárního českého e-shopu Toto Nábytek, který nabízí nábytek a kuchyňské jednotky pro domácnosti.

Schenk Process, MRKInvest a Digital People rozšiřují naše rozmanité zákaznické portfolio utvářené společnostmi z mnoha různých odvětví. To ukazuje, jak důležité je rozumět odlišným sférám podnikání, aby mohla být zákazníkům poskytována adekvátní podpora a vzniklo vzájemné důvěrné pouto.

Prologis, rychlejší vývoj maloobchodu by mohl podpořit poptávku po dobře umístěných logistických prostorech

Prologis Park Prague-Airport je místem, kde se jako doma mohou cítit všechny typy firem, rozvíjet zde svoje podnikání a mít jistotu, že jejich zaměstnancům zajistíme příjemnější a zdravější pracovní prostředí. Taková jsou partnerství… Made in Prologis.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o.

Related Posts