21 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Luxusní bydlení přímo u metra Vysočanská nabídne i privátní park ve vnitrobloku

Central Group zahájil na začátku dubna prodej luxusního bydlení přímo v srdci Prahy 9. Rezidence U Radnice vyrůstá jen 60 metrů od stanice metra B Vysočanská. Místo tak nabízí nejen skvělou dopravní dostupnost, ale také stoprocentní občanskou vybavenost či pestré možnosti pro aktivní odpočinek v okolní zeleni. Navíc zde vznikne unikátní privátní park ve vnitrobloku, který bude ideálním místem pro nerušenou relaxaci. Od dubna je možné vybírat z 53 luxusních bytů všech dispozic. Dokončení stavby je naplánováno na konec roku 2019.

Rezidence U Radnice vyrůstá přímo v centru pražských Vysočan a díky tomu je dopravní dostupnost velmi snadná. „Cesta do centra Prahy nezabere ani deset minut a kromě trasy metra B je možné využít i spojení tramvají či autobusy, takže dostat se kamkoliv po Praze bude pro majitele bytů velmi pohodlné,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková

Bytový dům je koncipován tak, aby si zde ideální bydlení vybral opravdu každý. Pro ty, kdo si chtějí užívat pohodlí i v parných dnech jsou na výběr byty s klimatizací, kdo preferuje zdravé životní prostředí a energetické úspory, může zvolit byty se systémem řízeného větrání s dochlazováním. Byty v patrech mají balkóny nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách. Vysoký standard provedení REZIDENCE zahrnuje v ceně dřevěná eurookna, luxusní koupelny či dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním.

V okolí zeleň i nákupní možnosti

Okolí Rezidence U Radnice přímo vybízí k nejrůznějším sportovním aktivitám. Jen pár kroků od domu je tenisový areál a podél říčky Rokytky je to jen kousek do velkého parku Podviní s lanovým centrem, spoustou dětských hřišť, cyklostezek nebo vinicí Máchalka s přilehlou bobovou dráhou. Na své si zde tedy přijdou i rodiny s dětmi. Velmi pohodlně se lze dostat i k Vltavě a na kole, na bruslích nebo třeba s kočárkem navštívit Zoologickou zahradu, Drahanské údolí, Roztoky či Klecany. V Rezidenci U Radnice jsme mysleli i na klidovou zónu pro nerušenou relaxaci. Ve vnitrobloku zde proto vznikne unikátní privátní park, který budou moci využívat všichni majitelé bytů.

Rezidence U Radnice nabízí i nepřeberné nákupní možnosti, jimž dominují zejména sousední nákupní centrum Fénix nebo blízká Galerie Harfa s populárním DinoParkem. Vysočany jsou oblíbené také kvůli velkému počtu menších obchodů, kvalitních restaurací či zdravotnických zařízení. Rodiny s dětmi zase jistě ocení celou řadu mateřských, základních či středních škol v okolí.

Ceny včetně DPH, veškerého příslušenství a vysokého standardu provedení, zde začínají na 3,4 milionu korun.

Zdroj/foto: CENTRAL GROUP a.s.

Related Posts