27 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Obrovský zájem o designové bydlení v projektu Harfa Design Residence

Harfa Design Residence se v květnu stala nejžádanějším projektem CENTRAL GROUP. Během jednoho měsíce si zájemci rozebrali z aktuální nabídky již 40 procent bytů. Největším lákadlem je skvělé místo hned vedle nákupního centra Galerie Harfa a kousek od metra Českomoravská a zároveň zcela unikátní architektura a výjimečným design. To vše je navíc zabaleno do luxusního standardu provedení.

Harfa Design Residence vyrůstá v pražské Libni, v sousedství moderního nákupního centra Galerie Harfa. Rodí se na místě, kde se původní činžovní zástavba potkává se současnou moderní architekturou. „Žádaným zbožím je zejména mezi investory, pro které je připravena pestrá škála zejména menších bytů 1+kk. Součástí stylové vstupní haly bude recepce s nonstop provozem, která zajistí dohled nad bezpečností a pořádkem i maximální komfort díky možnosti zajištění nejrůznějších služeb,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková. Investoři si zde mohou vybírat z pestré škály zejména menších bytů 1+kk, které patří mezi nájemníky k nejžádanějším.

Jedinečný design a špičková kvalita

Architekti Central Group navrhli dům s unikátní designovou kovovou fasádou, která se citlivě doplňuje se skleněným zábradlím na prostorných balkonech a terasách. „Když se klientů ptáme, proč si vybrali zrovna tento projekt, v drtivé většině případů zmiňují vynikající dostupnost a také právě architektonické pojetí, které je tak odlišné od jiných projektů,“ doplnila Tomášková.

Projekt Harfa Design Residence ale nevypadá skvěle jenom zvenku. Noví majitelé se mohou spolehnout i na špičkovou kvalitu v interiéru. Designové luxusní provedení v sobě zahrnuje například prvotřídní dřevěné podlahy nebo kvalitní posuvná hliníková okna s trojskly. Chloubou každého bytu potom budou luxusní designové koupelny. Samozřejmostí je podlahové vytápění v celém bytě, které se vhodně doplňuje s moderní rekuperací, která v létě dochlazuje až o šest stupňů Celsia a zároveň zajišťuje přísun čerstvého vzduchu i úspory za vytápění. Místem pro setkávání u dobrého vína, šálku prvotřídní kávy či výtečné večeře se zcela jistě stane útulné atrium v centrální části domu, kde vznikne prostor pro kvalitní restauraci a kavárnu.

Ceny včetně DPH, veškerého příslušenství a designového luxusního provedení, zde začínají na 3,3 milionu korun.

Zdroj/foto: CENTRAL GROUP a.s.

 

Related Posts