5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams byla pověřena prodejem posledních 7 bytů v projektu U Rajské zahrady 18

V rezidenci U Rajské zahrady 18, situované na pomezí Vinohrad a Žižkova, přímo naproti parku, zbývá posledních 7 volných bytů. Jejich prodejem byla exkluzivně pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams.

Rezidence U Rajské zahrady 18 vznikla pečlivou rekonstrukcí klasického vinohradského činžovního domu z přelomu 19. a 20. století. Cílem rekonstrukce, která proběhla podle návrhu kanceláře SBORWITZ Architekti, bylo obnovit krásu historického objektu a zároveň maximálně vyjít vstříc současným nárokům na komfortní bydlení. V jejím rámci došlo mimo jiné k opravě původní zdobné fasády, instalaci nového výtahu s prosklenou šachtou či obnově honosných společných prostor, evokujících období Belle Époque, ve kterém dům vznikl. Zdařilá rekonstrukce objektu získala cenu veřejnosti v kategorii Prahy 3 v rámci klání Realitní projekt roku 2017.

Rezidence stojí naproti revitalizovanému parku Rajská zahrada, blízko Riegrových sadů, v klidné rezidenční lokalitě s širokým spektrem restaurací, kaváren, obchodů a dalších služeb. Oblast se vyznačuje velmi rychlou dostupností centra Prahy: stanice metra Jiřího z Poděbrad a zastávky autobusů a tramvají jsou vzdáleny jen několik minut chůze. Oba zmíněné parky poskytují nepřeberné množství příležitostí k volnočasovým aktivitám. Nachází se v nich mimo jiné venkovní posilovna, krytý plavecký bazén, plácek na pétanque, ping-pongové stoly, dětské hřiště, kavárny nebo klidné zákoutí s jezírkem.

V projektu U Rajské zahrady 18 aktuálně zbývá k prodeji již jen 7 bytů o dispozicích 2+kk až 4+kk a podlahových plochách od 82 do 150 m2. Byty s vysokými stropy a výhledy na Pražský hrad, vrch Vítkov či do zeleně parku Rajská zahrada jsou připraveny k prodeji kompletně dokončené ve standardu, který zahrnuje mimo jiné repliky původních špaletových oken, osazené izolačními dvojskly, a vstupních i interiérových dveří, masivní dubové parkety, italské obklady a dlažbu, kvalitní koupelnovou sanitu a štukovou výzdobu na stěnách a stropech.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts