19 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Vily Dobřejovice: velkorysé rodinné bydlení zkolaudováno

Nadčasové rodinné domy, které vznikly v rámci projektu Vily Dobřejovice, nabízejí bydlení v klidné lokalitě nedaleko Prahy, v obklopení přírody a veškeré občanské vybavenosti. Novostavby byly v září úspěšně zkolaudovány, v současné době jsou tak připraveny k nastěhování. Prodejem domů byla exkluzivně pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams.

Projekt Vily Dobřejovice tvoří 5 prostorných rodinných domů, každý s jihozápadně orientovanou zahradou a třemi terasami. Všechny domy, které vznikly podle návrhu architekta Miroslava Gebase, byly úspěšně dokončeny a zkolaudovány, případní zájemci tak mají ideální příležitost k prohlídce.

Vily Dobřejovice, interiér

Vybavení každého domu odpovídá vysokému standardu celého projektu a zahrnuje velkoformátová francouzská okna, třívrstvé dřevěné podlahy, povrch teras z borovicového dřeva, prvotřídní sanitu a bezfalcové dveře. Kromě vybavení zaujmou Vily Dobřejovice také zajímavým architektonickým řešením využívajícím prosklené plochy štítů a lokalitou – Dobřejovice i jejich okolí nabízí mnoho příležitostí aktivního vyžití, přímo u domů se nachází cyklostezka, pěšky se dá dojít do Průhonického parku. Obec se vyznačuje také skvělou dostupností do Prahy, praktické je i nedaleké napojení na dálnici D1.

Více o domech

Každý dům bude mít plochu okolo 250 m2 a bude obklopen prostornou zahradou s výměrou přes 1000 m2. Součástí zahrady bude krytá terasa. Ke standardu vybavení bude patřit třívrstvá dřevěná podlaha, velkoplošná dlažba, povrch terasy z borovicového dřeva, hliníková okna, sanita Villeroy&Boch a Grohe, bezfalcové dveře Sapeli nebo centrální vysavač. Dvojgaráž bude mít přímý vstup do domu. Přízemí bude tvořit obytný prostor se vstupem na zahradní terasu, kam půjde vstoupit i z pracovny/hostinské ložnice. Dále zde bude spíž, prádelna, vstupní hala, zádveří, koupelna a šatna. V patře bude umístěna hlavní ložnice s koupelnou, další 3 ložnice (z toho 2 s vlastní terasou), 2 šatny, společná koupelna a galerie.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts