31 ledna, 2023
Obchodní centra a retail

Nová prodejna Lidl v Ostravě otevírá již ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. září otevírá společnost Lidl novou prodejnu v Ostravě v ulici Nad Porubkou. Výstavbu doprovázela také úprava komunikace v okolí, jelikož je nová prodejna napojena na novou okružní křižovatku. Zákazníci se mohou na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 těšit na komfortní nakupování od začátku. První den otevření je navíc spojen s podporou místní ZŠ Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533.

Nová ostravská prodejna přináší zákazníkům na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí prodejny je také pekárna, díky které naleznou návštěvníci širokou nabídku čerstvého pečiva. Kromě rozsáhlého sortimentu přináší nová prodejna také benefit v podobě Wi-Fi připojení zdarma či možnosti zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

„Zákazníkům je k dispozici prostorné parkoviště o kapacitě 117 parkovacích míst. Pro komfortnější parkování je navíc vybaveno místy o šířce 2,70 m. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi. Pro majitele elektromobilů jsme připravili nabíjecí stanici,“ doplnil mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

První den otevření nové prodejny v Ostravě je spojen s podporou Základní školy Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533. Ve čtvrtek ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl škole daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Vybrané peníze budou využity na vybavení třídy se speciálními učebními pomůckami pro děti.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu.

Spotřební zboží nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se společnost dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts