20 dubna, 2024
Obchodní centra a retail

Obchodní centrum Letňany slavnostně otevírá modernizovanou zónu restaurací a obchodů

Obchodní centrum Letňany modernizuje své prostory a 30. srpna pořádá slavnostní akci k otevření nové kompletně renovované a rozšířené food court zóny. V červnu tohoto roku již došlo v rámci rekonstrukce k otevření nových obchodů a restaurace u vstupu od sídliště v Letňanech. Na podzim bude zákazníkům představen renovovaný hlavní vstup do obchodního centra a řada nově otevřených významných obchodů. Jejich slavnostní otevření je naplánováno na 18. října 2018. Kromě toho zde zákazníci objeví spoustu svých oblíbených značek v novém kabátě. V neposlední řadě myslí obchodní centrum i na děti a koncem roku otevře zbrusu nový dětský koutek.

Projekt nového Obchodního centra Letňany je veden společností CBRE Global Investors. Společnost CBRE je zodpovědná za obchodní stránku, novou skladbu obchodů a restaurací a za property management projektu.

„Naším záměrem bylo zákazníkům nabídnout širokou škálu atraktivních gastronomických konceptů, kdy jsme vybírali z nejlepších konceptů na trhu. Nový foodcourt nabídne devět nových restaurací“, říká Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE

ekonstrukce s rozpočtem v řádu stovek milionů korun se zaměřuje na prodejní plochy i společné prostory obchodního centra s cílem zvýšit atraktivitu OC Letňany pro zákazníky i nájemce. Zásadní koncepční změnou je vybudování centrálního prostoru, propojení mezi novou prodejní a food court zónou a přivedení denního světla do této části. Komerční stránku projektu posílí nově vzniklé obchody, změna nájemců, redesign stávajících obchodů a noví nájemci s originálními koncepty. U vstupu směrem od rezidenční zóny v Letňanech již vznikla řada nových obchodů a provozoven. Patří mezi ně například Datart, který zde má nejmodernější obchodní jednotku v České republice, či nová restaurace s terasou Pub Infinity. Vedle Baumaxu byla otevřena sportovní prodejna Decathlon.

„V dnešní době je důležité nabídnout nejen kvalitní skladbu obchodů a služeb, ale také zajímavé, nekonvenční a přátelské prostředí, kde se budou lidé cítit dobře a budou se sem rádi vracet. Zákazníci do našeho obchodního centra nepřicházejí pouze za účelem obstarání denního nákupu. Chceme být místem setkávání. Maminkám a našim nejmenším návštěvníkům nabídneme, kromě jiného, velký dětský koutek, a pro ty větší otevřeme restaurace a kavárny, kde mohou nad šálkem kávy trávit další příjemné chvilky,“ říká Daniela Špůrková, Key Account Manager Obchodního centra Letňany.

Také společné prostory centra prošly redesignem s cílem vytvořit příjemné a vzdušné prostředí, evokující pobyt v letní zahradě s živými rostlinami. Tyto změny propojují obchodní centrum s rozsáhlým parkem v jeho blízkosti a přenáší část přírody i dovnitř. Zákazníci zde mohou příjemně a aktivně strávit svůj volný čas a navázat například na návštěvu sousedící a zcela unikátní Hurricane Factory a Surf Arény nebo zimního či plaveckého stadiónu.

„Novým foodcourtem jsme reagovali na nejnovější trendy nejen moderními koncepty, ale i investicí do vytvoření nové atmosféry foodcourtu rozšířením kapacit pro zákazníky“, říká Naďa Kryglová, Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE

Obchodní centrum poskytuje širokou nabídku obchodů, ale i restaurací, zábavy, příjemné posezení v pěkném a pohodovém prostředí s možností relaxace, včetně ideální možnosti parkování. Příjemnou atmosféru podpoří kromě všudypřítomné zeleně i změna dlažby a úprava podhledů. Klíčová je aktuálně dokončovaná, nová a prostorná zóna s restauracemi a rychlým občerstvením, která poskytne návštěvníkům i provozovatelům restaurací bezmála dvojnásobnou plochu téměř 500 m2. Přináší rozmanitější i zdravější možnosti stravování a až 350 míst v příjemném, dostatečně velkém, a přesto útulném prostředí plném zeleně a barevných tónů. Mohou si vybrat z devíti různých restaurací: Guty, Regal Burger, Rio Sante, Mex Dan, Bilbo Šmak, Thai Thai, KFC, Pizza Hut a Bageterie Boulevard.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./www.oc-letnany.cz

Related Posts