4 února, 2023
Obchodní centra a retail

V úterý 29. října otevírá Lidl ve Valašských Kloboukách novou prodejnu

Ve Valašských Kloboukách bude v úterý 29. října otevřena 251. prodejna Lidl. Jde o prodejnu postavenou podle nového konceptu a jejím otevřením reaguje společnost Lidl na četná přání místních obyvatel. Z nákupů uskutečněných v první den otevření Lidl navíc podpoří místní mateřskou školu.

Nová prodejna v ulici Československé armády zaujme na první pohled moderním architektonickým pojetím. To se odráží ve vzdušném a velkoryse pojatém vnitřním prostoru, díky kterému se mohou zákazníci těšit na pohodlné nakupování. K tomu přispějí například širší uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Zákazníci také ocení pokladny s odkládacím prostorem a díky volné ploše za pokladnami budou mít i větší komfort při ukládání svých nákupů.

„Vítanou novinkou je také  WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Prodejna je jednopatrová, přičemž při stavbě bylo myšleno také na zaměstnance. Ti se mohou těšit na útulné zázemí.

Samozřejmostí je pak prostorné parkoviště. Vybaveno je parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně jsou k dispozici i speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky.

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a použití ekologických chladicích technologií. Uvnitř prodejny i na parkovišti se svítí úsporným LED osvětlením.

Příspěvkem Lidlu k lepšímu životnímu prostředí je také nová zeleň v okolí prodejny. Společnost nejenže rekultivovala původní pomezek, ale také investovala do výstavby odbočovacího pruhu, čímž usnadnila příjezd k nové prodejně.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin. Po dobu dvou týdnů po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akci určenou pouze pro tuto prodejnu. První den otevření bude spojen také s podporou Mateřské školy Valašské Klobouky. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl daruje místní mateřince z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance budou využity na nákup vzdělávacích pomůcek pro děti.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts