5 února, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Dalším milník pro Cano v Singenu: Stavební povolení pro nový developerský projekt ECE

Město Singen vydalo společnosti ECE povolení ke stavbě obchodního centra Cano. Realizace nákupní galerie v centru města je proto významným krokem, zahájení výstavby se předpokládá na začátku července. Otevření Cano je plánováno na rok 2020.

„Pro naše město je Cano důležitým podnětem pro budoucí rozvoj vnitřního města. Jsem proto velmi rád, že cesta je nyní jasná pro jeho realizaci, „říká Bernd Häusler, starosta města Singen.

„Už se těšíme na realizaci Cano, která s vydáním stavebního povolení nyní dosáhla dalšího milníku. Nákupní galerie posílí pozici města jako obchodní zóny, „uvedl Marcus Janko, projektový manažer společnosti ECE.

„Jsme obzvlášť hrdí na vysokou míru obsazenosti v tomto okamžiku. Osobně mě velice těší velký podíl a vysoká kvalita silných regionálních partnerů z oblasti maloobchodu a pohostinství, „říká Nils Hoffmann, manažer leasingu společnosti Cano.

Plány nového nákupního centra byly velmi dobře přijaty maloobchodem. Smlouvy o nájmu místních a národních konceptů již byly podepsány na zhruba 60% prodejní plochy. Velká část dalších pronájmů je nyní ve finální fázi vyjednávání.

Na začátku července bude zahájeno komplexní vyklízení v oblasti projektu. Pak bude následovat demolice stávající budovy. První předběžné stavební práce jsou plánovány do konce roku 2018.

Pro moderní nákupní galerii jsou naplánovány tři patra s až 85 specializovanými obchody. Přes 16 000 čtverečních metrů prodejního prostoru bude nový nákupní magnet nabízet. Bude to směs obchodů šitých na míru, představující atraktivní doplněk k tomu, co je ve městě je již nabízeno. Cano bude domovem hlavních známých značek, stejně jako jednotlivých maloobchodníků z regionu. Zvláštní důraz bude kladen na oblast módy. Nahoře bude k dispozici food court, stejně jako další restaurace a kavárny s venkovním přístupem v přízemí. Kolem 500 parkovacích míst ve dvou úrovních bude k dispozici v centru, nad nákupními patry.

Zdroj/foto: ECE Projektmanagement G.m.b.H. & Co. KG

Related Posts